AirPods Pro 2. generácie v dvoch veľkostiach

Hoci sa už na internete objavili informácie, týkajúce sa slúchadiel AirPods Pro 2. generácie, stále nepoznáme mnohé podrobnosti o dizajne či funkciách. Nakoľko sa ale blíži predstavenie (pravdepodobne počas roka 2021), odkrývajú sa aj zaujímavé fakty.

O posledný únik sa postaral Mr. White, prostredníctvom svojho Twitter účtu. Hoci ani zďaleka nepatrí medzi najspoľahlivejších leakerov, z času na čas sa jeho slova naplnia a hlavne v tomto prípade ukazuje aj fyzické fotografie hardvéru.

Podľa jeho poznatkov pracujú v Cupertine na dvoch veľkostiach (alebo verziách) druhej generácie AirPods Pro, ktoré budú vybavené čipom W2. Ťažko teraz povedať, v čom sa budú líšiť po technickej stránke od prvej generácie, no očakávame hlavne zdokonalenie aktuálnych funkcií či schopnosť sledovania niektorých telesných metrík.

Skutočne nám nie je jasné, prečo by Apple predstavovalo dve samostatné verzie AirPods Pro, no možným vysvetlením je lepšia výdrž batérie alebo nie celkom presné informácie, ktorými Mr. White disponuje.

Komponenty sú síce podobné, no nie úplne rovnaké. Aj to je jeden z dôvodov, pre ktorý sa vôbec nemusíme pozerať na AirPods Pro 2. generácie v dvoch veľkostiach ale na AirPods Pro 2. generácie a AirPods 3. generácie s podobným dizajnom. Nechajme sa prekvapiť.

Prečítajte si tiež  JBL Tour Pro 2 s displejom sú konkurentom pre AirPods Pro 2. Kúpite ich v zľave
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.