Pokiaľ si chcete vyskúšať pravdepodobne tie najlepšie bezdrôtové slúchadlá na svete, teraz na to máte fantastickú príležitosť. AirPods Pro 2 s vynikajúcim zvukom, dlhou výdržou batérie, vysokou odolnosťou a hlavne bohatou technologickou výbavou sa dajú teraz kúpiť za extrémne výhodnú cenu. Ich nákup nebudete ľutovať ani minútu.

AirPods Pro 2 majú ergonomický dizajn so silikónovými štupľami a výkonnými meničmi. Vďaka tomu poskytnú kvalitný a dobre vyvážený zvukový zážitok. Nechýba funkcia priestorového zvuku či vynikajúce aktívne potláčanie okolitých zvukov (ANC), na ktoré sa nechytá žiaden konkurent. AirPods Pro 2 majú aj transparentný režim či špeciálny adaptívny režim. Veľkou výhodou je automatická detekcia rozhovorov, počas ktorej sa vám vypne ANC, aby ste lepšie počuli svoje okolie.

No a koľko AirPods Pro 2 stoja? Tieto fantastické slúchadlá od spoločnosti Apple prešli v roku 2023 drobným upgradom, kedy dostali vyššiu odolnosť voči vode v rámci normy IP54 (slúchadlá + puzdro) a modernejší USB-C port. Apple tiež znížil cenu z pôvodných 299 € na 279 €, avšak teraz ich viete po kliknutí na tento odkaz získať len za 229 € s DPH. Vďaka tomu ušetríte takmer 20 %, čo je vynikajúca ponuka.

AirPods Pro
Zdroj: Unsplash / Heráclito Rollemberg / Apple (úprava redakcie)

AirPods Pro 2 vás prekvapia aj ďalšími vychytávkami. Vôbec po prvýkrát viete ovládať hlasitosť cez dotykové stopky, čo doterajším modelom chýbalo ako soľ. Slúchadlá ponúkajú reproduktor v rámci nabíjacieho puzdra, ktorý sa vám hodí, keď ich budete hľadať cez funkciu Nájsť vo svojom iPhone. Podporujú aj precízne vyhľadávanie.

Čo sa týka výdrže batérie, samotné slúchadlá zvládnu až 6 hodín na jedno nabitie a spolu s nabíjacím puzdrom sa dostanete až na 30 hodín. Samozrejmosťou je podpora rýchleho, ale aj bezdrôtového nabíjania. Apple tu tiež použil technológiu Bluetooth 5.3 či špeciálny čip H2, ktorý riadi procesy vo vnútri AirPods Pro 2. Ak teda chcete najlepšie bezdrôtové slúchadlá súčasnosti v rámci kompaktnej triedy, po kliknutí na tento odkaz ich získate v zľave len za 229 € s DPH. A o tom, že vám budú dokonalo fungovať s akýmkoľvek Apple produktom ani netreba ďalej písať… Tak na čo ešte čakáte? Berte kým sa dá!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  WhatsApp zlepší kvalitu odosielaných fotografií a obrázkov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -