Kto by to bol povedal, že práve spoločnosť Apple bude raz najväčším výrobcom bezdrôtových slúchadiel na svete, pričom v konkurenčnom boji hravo predbehne všetky renomované značky, ktoré sa vývoju týchto produktov venujú roky. AirPods Pro 2. generácie patria aktuálne medzi to najlepšie, čo si môžete zaobstarať a vďaka veľkej zľave na nich slušne ušetríte.

AirPods Pro 2 ponúkajú veľmi pohodlný dizajn so silikónovým štupľom na konci, ktorý v spolupráci so špičkovým ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov) zabezpečuje prvotriednu izoláciu vášho ucha od okolitého sveta. Okrem prehrávaného obsahu vás teda nebude nič vyrušovať. Taktiež je tu aj transparentný posluch, ktorý je presným opakom tlmenia a zvýrazní vám okolie, aby ste počuli tak dobre, akoby ste slúchadlá ani nemali v ušiach. Spomenúť tiež treba nový adaptívny režim, ktorý kombinuje ANC a transparentný posluch do jedného sofistikovaného nastavenia. Vďaka výkonným meničom sa samozrejme môžete tešiť aj na prvotriedny zvuk. Koľko však toto zariadenie stojí?

AirPods nikdy nepatrili medzi lacné slúchadlá a AirPods Pro 2 nie sú výnimkou. Spoločnosť Apple si za ne v čase uvedenia na trh účtovala až 299 €, čo je poriadna čiastka. Dnes ich však viete získať v zľave už za 233 €, vďaka čomu slušne ušetríte. Získate tak produkt, ktorý vám bez problémov vydrží slúžiť niekoľko rokov.

AirPods Pro
Zdroj: YouTube / Mac Address / Just Use (úprava redakcie)

Ak sa teraz pýtate, prečo sú nové AirPods Pro 2 zrazu také lacné, odpoveď je úplne jednoduchá. Nie sú totiž nové ako nové. Technologický gigant z Cupertina na nedávnej konferencii Wonderlust AirPods Pro 2 aktualizoval a zakomponoval do nich USB-C.

Slúchadlá sú tiež po novom prachotesné v rámci štandardu IP54 (doteraz len IPX4) a s Apple Vision Pro zvládnu prehrávať aj priestorový zvuk. To je však všetko.

Novší model zlacnel, no stále je drahý 

AirPods Pro 2 USB-C
Zdroj: Apple

V praxi nejde určite o také benefity, za ktoré by sa oplatilo priplácať približne 50 €. Vylepšené AirPods Pro 2 totiž kúpite po kliknutí na tento odkaz za 279 €, čo je síce o 20 € menej, než minulý rok, no stále výrazne viac, než zaplatíte za model, ktorý neprešiel v septembri drobným upgradom.

Samozrejme, aj AirPods Pro 2 (2022) majú k dispozícii možnosť ovládania hlasitosti cez dotykovú stopku, reproduktor v nabíjacom puzdre, ktoré je odolné voči vode (IPX4), 36 hodinovú výdrž batérie, bezdrôtové nabíjanie či technológiu Bluetooth 5.3.

Otázne teda zostáva, či vám prítomnosť USB-C konektora stojí za ten mastný príplatok. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  YouTube chce, aby ste mohli sledovať Netflix, Disney+, HBO Max či Apple TV+ na jednom mieste

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -