Aj keď si veľa ľudí myslí, že najlepšie slúchadlá od Apple sú AirPods Max, v skutočnosti to nie je celkom pravda. Oveľa viac vám totiž vedia ponúknuť AirPods Pro 2. generácie s USB-C konektorom, ktoré Apple inovoval koncom minulého roka. Tento fantastický model si teraz môžete kúpiť za veľmi výhodnú cenu. Skutočne sa oplatí.

AirPods Pro 2. generácie nie sú považované len za najlepšie bezdrôtové slúchadlá výrobcu, ale celkovo za jedny z najlepších TWS vôbec. Zariadenie ponúka absolútne špičkový zvuk a zároveň ergonomicky dizajn s automatickou detekciou uší, vďaka čomu sa veľmi pohodlne používa a netlačí vás ani po hodinách nosenia. Takisto má dokonalé aktívne potláčanie okolitých zvukov (ANC), transparentný režim či špeciálny adaptívny režim. AirPods Pro 2 sú presne ten typ produktu, ktorý budete používať každý jeden deň a vždy sa naň budete tešiť. Koľko, ale stojí?

Ako asi viete, slúchadlá od Apple nie sú lacnou záležitosťou, no keďže si ich kupujeme na niekoľko rokov, po rozrátaní ide o celkom dobrú investíciu. V čase uvedenia na trh sa AirPods Pro 2 predávali za 299 €, avšak po drobnom upgrade z roku 2023 ich cena klesla na 279 €. Aj to je, ale stále relatívne dosť a preto vás poteší, že ich dnes po kliknutí na tento odkaz môžete kúpiť už za 219,95 € s DPH. Na nákupe teda ušetríte krásnych 60 € a to sa určite oplatí.

AirPods Pro
Zdroj: YouTube / Mac Address / Just Use (úprava redakcie)

Veľkou výhodou AirPods Pro 2 je, že ako slúchadlá, tak aj nabíjacie puzdro je odolné voči vode a prachu v rámci normy IP67. Pri puzdre ešte ostaneme, nakoľko dostalo integráciu služby Find My vrátane presného vyhľadávania a po novom má dokonca aj reproduktor, vďaka ktorému si ho viete „prezvoniť“, keď ho práve neviete nájsť. Potešia tiež skvelé mikrofóny či možno bezdrôtového nabíjania vrátane podpory nabíjacieho puku z inteligentných hodiniek Apple Watch.

V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť na dlhú, až 30 hodinovú výdrž batérie (slúchadlá zvládnu hrať mimo puzdra až 6 hodín) či veľmi pohodlné používanie v rámci celého Apple ekosystému. Ak sa vám teda AirPods Pro 2 zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich môžete kúpiť už za 219,95 € s DPH. Sami ich máme v redakcii od septembra minulého roka a nevieme si ich vynachváliť. Ak teda nad AirPods Pro 2 uvažujete, jednoznačne vám ich nákup odporúčame. Už nikdy nebudete chcieť iné slúchadlá.

Prečítajte si tiež  Apple kúpil od Intelu divíziu pre modemy. Zaplatil miliardu dolárov.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -