V našej redakcii máme dlhoročné skúsenosti s rôznymi produktami, bez ktorých si nedokážeme predstaviť náš každodenný život. Jedným z nich sú aj bezdrôtové slúchadlá AirPods Pro 2. generácie od spoločnosti Apple. Tento model má mimoriadne kvalitné audio, plno užitočných funkcií a tiež veľmi dlhú výdrž batérie na jedno nabitie. Ak si ho chcete vyskúšať, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za extrémne výhodnú cenu.

AirPods Pro 2 majú ergonomický dizajn so silikónovými štupľami a automatickou detekciou uší, vďaka čomu sa veľmi pohodlne používajú a netlačia vás ani po niekoľkých hodinách. Zariadenie tiež disponuje dotykovými stopkami, cez ktoré sa dá ovládať prehrávač, režimy alebo hlasitosť a nechýba mu prvotriedne ANC, ktoré vás úplne odizoluje od okolitého sveta. Podobne výkonné aktívne potláčanie hlukov by ste u konkurencie hľadali len márne.

Pokiaľ sa potom pozrieme na cenu týchto slúchadiel, zistíme, že sú štandardne dosť drahé. Zatiaľ čo AirPods Pro 2 s Lightning konektorom štartovali v čase uvedenia na trh na 299 €, ich vylepšená verzia s USB-C bola lacnejšia a predávala sa za 279 €. Ak však chcete výrazne ušetriť, po kliknutí na tento odkaz kúpite AirPods Pro 2 (USB-C) len za 218 €, čo sa vzhľadom na ich funkcie a výbavu extrémne oplatí.

Najlepšie slúchadlá od Apple majú všetko, na čo si len spomeniete 

AirPods Pro 2
Zdroj: YouTube / 钟文泽

Zariadenie má aj vstavané mikrofóny s vysokou kvalitou. Tie slúžia okrem telefonovania aj na už spomínané ANC, alebo transparentný režim. Je tu navyše aj adaptívny režim či automatická detekcia rozhovorov. V skratke, keď máte zapnuté ANC a s niekým sa začnete rozprávať, nemusíte ho manuálne vypínať. AirPods Pro 2 to spoznajú a ANC na krátky čas vypnú automaticky. Na nabíjanie slúži USB-C konektor, ale využiť môžete aj Qi podložku alebo nabíjačku zo svojich Apple Watch.

AirPods Pro 2 vydržia fungovať až 30 hodín spolu s krabičkou. Samotné slúchadlá majú potom 6 hodinovú výdrž, no našťastie s podporou rýchleho nabíjania. Nechýba im ani odolnosť voči vode a prachu (slúchadlá + nabíjacie puzdro) v rámci štandardu IP67, podpora funkcie Nájsť či dokonca reproduktor na krabičke, vďaka ktorému s vami interaguje a dá sa prezvoniť cez iPhone (ak svoje AirPods Pro 2 neviete nájsť).

Z vlastných skúseností sa dokonca nebojíme napísať, že sú to tie najlepšie slúchadlá, aké Apple predáva. Aj preto sme presvedčení, že keď si ich po kliknutí na tento odkaz kúpite za 218 €, ľutovať to nebudete. Myslíte na to, že AirPods Pro 2 vám vydržia fungovať pokojne aj 3 – 4 roky bez nutnosti výmeny. Je to investícia na dlhšiu dobu, ktorá sa jednoznačne oplatí.

Prečítajte si tiež  5 funkcií Apple Watch, o ktorých ste možno nevedeli

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -