Spoločnosť Apple na evente Wonderlust predstavila špičkové bezdrôtové slúchadlá AirPods Pro 2. generácie, ktoré dostali 3 nové funkcie, no nijako sa nezmenil ich názov. V súčasnosti ide o jedno z najlepších zariadení vo svojej kategórii. Teraz ho navyše môžete kúpiť lacnejšie, ako minulý rok. Apple znížilo jeho cenu, o čom sa môžete presvedčiť na tomto odkaze.

Ak vás zaujíma, aké tri nové funkcie prinášajú modernizované AirPods Pro 2. generácie, odpoveď je jednoduchá. V prvom rade je to samozrejme zmena nabíjacieho konektoru, kedy doterajší Lightning vystriedal USB-C port, vďaka čomu sa vám slúchadlá budú pohodlnejšie používať, ak si kúpite iPhone 15, taktiež s USB-C. Druhou novinkou je podpora bezstratového audia, no fungovať vám to žiaľ bude iba s náhlavnou súpravou Apple Vision Pro. Do tretice sem potom Apple pridalo odolnosť voči prachu s normou IP54. Doterajšie AirPods Pro 2. generácie ponúkali iba odolnosť voči vode v rámci štandardu IPX4.

No a koľko nové AirPods Pro 2. generácie stoja? Zatiaľ čo ich predošlý model sa pôvodne predával za 299 €, modernizovanú verziu kúpite s troma užitočnými výhodami po kliknutí na tento odkaz za 279 €. Dôvod, prečo sú AirPods Pro 2 zrazu lacnejšie je ten, že sa zmenil kurz eura voči doláru.

AirPods Pro 2 USB-C
Zdroj: Apple

Slúchadlá majú samozrejme ANC, 36 hodinovú výdrž batérie, dokážu vám sprostredkovať transparentný posluch a ešte je tu mnoho iných vecí, ktoré na nich budete milovať. Jednou z nich je automatická detekcia ucha, dotykové ovládanie či možnosť nastavovať hlasitosť priamo na nabíjacích stopkách.

Toto všetko len tak mimochodom ponúkajú aj minuloročné AirPods Pro 2, ktoré viete teraz získať v zľave so zaujímavou cenou. Po kliknutí na tento odkaz sa predávajú len za 233 €, čo je absolútne fantastická ponuka v porovnaní s pôvodnými 299 €.

Ak teda hľadáte perfektné bezdrôtové slúchadlá, ktoré vám vydržia niekoľko dlhých rokov, práve AirPods Pro 2 sú z nášho pohľadu ideálnou voľbou. Sami ich máme v redakcii a nevieme si ich vynachváliť. Nákup nebudete ľutovať, práve naopak.

Spoločnosť Apple na evente Wonderlust predstavila celú nádielku nových produktov. Neukázal sa tu iba nový iPhone 15 v štyroch samostatných verziách, ale aj Apple Watch Series 9 či Apple Watch Ultra 2. generácie. Pokiaľ si chcete prečítať všetko o tejto konferencií, nájdete to na tomto odkaze.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Arcade prichádza s hrou „The Lullaby of Life“
Môže ťa zaujímať
- Reklama -