Spoločnosť Apple na evente Wonderlust predstavila špičkové bezdrôtové slúchadlá AirPods Pro 2. generácie, ktoré dostali 3 nové funkcie, no nijako sa nezmenil ich názov. V súčasnosti ide o jedno z najlepších zariadení vo svojej kategórii. Teraz ho navyše môžete kúpiť lacnejšie, ako minulý rok. Apple znížilo jeho cenu, o čom sa môžete presvedčiť na tomto odkaze.

Ak vás zaujíma, aké tri nové funkcie prinášajú modernizované AirPods Pro 2. generácie, odpoveď je jednoduchá. V prvom rade je to samozrejme zmena nabíjacieho konektoru, kedy doterajší Lightning vystriedal USB-C port, vďaka čomu sa vám slúchadlá budú pohodlnejšie používať, ak si kúpite iPhone 15, taktiež s USB-C. Druhou novinkou je podpora bezstratového audia, no fungovať vám to žiaľ bude iba s náhlavnou súpravou Apple Vision Pro. Do tretice sem potom Apple pridalo odolnosť voči prachu s normou IP54. Doterajšie AirPods Pro 2. generácie ponúkali iba odolnosť voči vode v rámci štandardu IPX4.

No a koľko nové AirPods Pro 2. generácie stoja? Zatiaľ čo ich predošlý model sa pôvodne predával za 299 €, modernizovanú verziu kúpite s troma užitočnými výhodami po kliknutí na tento odkaz za 279 €. Dôvod, prečo sú AirPods Pro 2 zrazu lacnejšie je ten, že sa zmenil kurz eura voči doláru.

AirPods Pro 2 USB-C
Zdroj: Apple

Slúchadlá majú samozrejme ANC, 36 hodinovú výdrž batérie, dokážu vám sprostredkovať transparentný posluch a ešte je tu mnoho iných vecí, ktoré na nich budete milovať. Jednou z nich je automatická detekcia ucha, dotykové ovládanie či možnosť nastavovať hlasitosť priamo na nabíjacích stopkách.

Toto všetko len tak mimochodom ponúkajú aj minuloročné AirPods Pro 2, ktoré viete teraz získať v zľave so zaujímavou cenou. Po kliknutí na tento odkaz sa predávajú len za 233 €, čo je absolútne fantastická ponuka v porovnaní s pôvodnými 299 €.

Ak teda hľadáte perfektné bezdrôtové slúchadlá, ktoré vám vydržia niekoľko dlhých rokov, práve AirPods Pro 2 sú z nášho pohľadu ideálnou voľbou. Sami ich máme v redakcii a nevieme si ich vynachváliť. Nákup nebudete ľutovať, práve naopak.

Spoločnosť Apple na evente Wonderlust predstavila celú nádielku nových produktov. Neukázal sa tu iba nový iPhone 15 v štyroch samostatných verziách, ale aj Apple Watch Series 9 či Apple Watch Ultra 2. generácie. Pokiaľ si chcete prečítať všetko o tejto konferencií, nájdete to na tomto odkaze.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Ako aktuálne vyzerá Apple Park?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -