Keď prišli na trh AirPods Pro prvej generácie v roku 2019, Apple nimi totálne zničilo konkurenciu. Zrazu tu boli bezdrôtové slúchadlá s prvotriednym ANC, fantastickou výdržou batérie a funkciami, ktoré si ľudia od prvého momentu zamilovali. V roku 2022, ale prišli na trh AirPods Pro 2 a tie sa stali v každom jednom smere ešte o trochu lepšie. Dnes ich viete získať za fantastickú cenu a verte nám, ľutovať to nebudete.

AirPods Pro 2 od spoločnosti Apple majú perfektný tvar, takže dokonalo sadnú do vašich uší a ešte lepšie sa im prispôsobia vďaka silikónovým špuntom (v balení je niekoľko veľkostí). Pripojenie na iOS, iPadOS či macOS je bleskové a prebieha pomocou interaktívneho pop-up okna. Nie je preto potrebné nič vyhľadávať, zapínať ani nastavovať. AirPods Pro 2 si to urobia automaticky. Slúchadlá majú samozrejme špičkové prehrávanie zvuku, ale aj prvotriedne ANC, ktoré si len veľmi ťažko hľadá konkurenciu. Oproti AirPods Pro prvej generácie je jeho výkon podľa Apple až dvojnásobný.

No a cena? To bol vždy najväčší kameň úrazu klasických AirPods Pro, no za kvalitu sa platí. Druhá generácia odštartovala v roku 2022 za pomerne mastných 299 €, no jej jemne aktualizovaný model s USB-C a vodotesným puzdrom, ktorý prišiel v roku 2023 sa predáva lacnejšie, len za 279 €. Ak sa však uspokojíte s pôvodným prevedením, ktoré má Lightning konektor, dnes ho po kliknutí na tento odkaz kúpite už za 245 €, vďaka čomu veľmi slušne ušetríte.

AirPods Pro
Zdroj: Unsplash / Heráclito Rollemberg / Apple (úprava redakcie)

Nezabúdajte pri tom, že AirPods Pro 2 majú aj transparentný posluch, vďaka ktorému zabudnete, že máte slúchadlá vôbec v ušiach a spolu s iOS 17 dostali aj špeciálny adaptívny režim, ktorý je kombináciou ANC a transparentného posluchu. Zariadenie je tiež odolné voči vode v rámci normy IPX7 a jeho výdrž batérie na jedno nabitie dosahuje 6 hodín v rámci slúchadiel a až 30 hodín, ak zarátame aj batériu v plastovom puzdre.

Spomenúť tiež môžeme podporu funkcie Find My, či schopnosť puzdra prehrávať zvuk, vďaka čomu s vami môžu AirPods Pro 2 lepšie interagovať a ľahšie sa v prípade straty hľadajú. Ak vás teda AirPods Pro 2 zaujali, po kliknutí na tento okaz ich kúpite za 245 €. Upozorňujeme vás ale, že ak vám už nemusia prísť do Vianoc, ak ich chcete ako darček.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Zásadné zmeny v App Store môžu prísť už čoskoro. Apple v tomto prípade ťahá za kratší koniec
Môže ťa zaujímať
- Reklama -