Nie je žiadnym tajomstvom, že AirPods Pro 2. generácie sú mnohými považované za jedny z najlepších bezdrôtových slúchadiel na svete. Majú špičkový zvuk, dlhú výdrž batérie a samozrejme aj moderný dizajn. A hoci sú pomerne drahé, teraz na nich viete príjemne ušetriť. Ide pri tom o slúchadlá, ktoré vám vydržia niekoľko dlhých rokov. Investovať do nich sa určite oplatí.

AirPods Pro 2. generácie majú v prvom rade špičkový zvukový prejav rovnako, ako ich predchodca. Apple tu vyladil niektoré detaily a zlepšil aj technológiu aktívneho potláčania okolitých zvukov (ANC), ktorej výkon je až dvojnásobný. Samozrejme, že tu nechýba ani obľúbený režim transparentného posluchu či séria kvalitných mikrofónov, vďaka ktorej sa s AirPods Pro 2 veľmi príjemne telefonuje.

Čo sa potom týka ceny, AirPods Pro 2 v čase uvedenia na trh stáli 299 €. Apple ich cenu v roku 2023 znížil na 279 € a pridal do nich koncovku USB-C. Ak sa však uskromníte s Lightning konektorom, AirPods Pro 2 kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 249 €. To je vzhľadom na to, čo dostanete, skutočne výhodná cena. Lepšie slúchadlá v rámci Apple platformy v súčasnosti pravdepodobne neexistujú. Dokonca ani AirPods Max nie sú považované za tak dobré zariadenie, ako AirPods Pro 2, pretože vôbec nie sú kompaktné.

AirPods Pro 2
Zdroj: YouTube / 钟文泽

Pri AirPods Pro 2 stojí za to zmieniť, že spolu s aktualizáciou iOS 17 dostali aj špeciálny adaptívny režim, ktorý je kombináciou ANC a transparentného posluchu. Veľkou výhodou tohto modelu je tiež odolnosť voči vode v rámci normy IPX7 a či fakt, že už samotné puzdro obsahuje reproduktor, vďaka ktorému s vami dokáže interagovať a vydať hlasný zvuk, keď ho prezváňate cez aplikáciu Nájsť vo svojom iPhone.

AirPods Pro 2 sú geniálne aj pre svoju dlhú výdrž batérie na jedno nabitie. Štandardná doba prehrávania zvuku pri slúchadlách je 6 hodín a až 30 hodín, pokiaľ do toho započítame aj puzdro. Na každodennú prácu, alebo dlhé cesty, ako stvorené. Ak sa vám teda AirPods Pro 2 zapáčili, z nášho pohľadu ich výberom neurobíte krok vedľa. Po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 249 € a vzhľadom na to, čo všetko dostanete, je táto cena viac, ako adekvátna. Koniec koncov, AirPods Pro 2 sami používame celé mesiace a nevieme si ich vynachváliť. Je to dokonalý doplnok do vašej „Apple zostavy„.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Xiaomi Smart Band 7 je teraz rekordne lacný. Športovci ho milujú
Môže ťa zaujímať
- Reklama -