Nebudeme si klamať, AirPods Pro 2. generácie sú jedny z najlepších bezdrôtových slúchadiel súčasnosti. Toto zariadenie ponúka špičkovú kompatibilitu v rámci celého Apple ekosystému, má vynikajúci zvuk, extrémne účinné ANC a dlhú výdrž batérie na jedno nabitie. A hoci bolo aktualizované len v septembri minulého roka, teraz ho kúpite v zľave za extrémne výhodnú cenu. V našich končinách ide o absolútny hit.

AirPods Pro 2 majú silikónové špunty, vďaka čomu vám perfektne zapadnú do ucha. Vďaka tomu vám vedia poskytnúť optimálny zvukový zážitok a vysoký komfort. V porovnaní s prvou generáciou majú AirPods Pro 2 až dvojnásobne lepšie tlmenie okolitých zvukov. Sami ich máme v redakcii a môžeme povedať, že takéto ANC budete u konkurenčných výrobcov hľadať iba veľmi ťažko. Navyše je tu aj transparentný režim či adaptívny režim. Všetky majú svoje využitie v odlišných situáciách. Potešia aj kvalitné mikrofóny, vďaka ktorým vás bude výborne počuť počas Face Time, alebo Zoom hovorov. No a cena?

AirPods Pro 2 sú vynikajúce slúchadlá a Apple to veľmi dobre vie. Aj preto si za ne firma necháva rada zaplatiť. V roku 2023 ich cena paradoxne klesla z oficiálnych 299 € na 279 € s DPH, avšak dnes sú po zľave výrazne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz môžete mať AirPods Pro 2 len za 219,95 € s DPH čo je ponuka, ktorá sa neodmieta. Nevieme síce, dokedy bude platiť, no ak chcete získať slúchadlá za takto výhodnú cenu, mali by ste sa poponáhľať. Samozrejme ide o posledný model s USB-C konektorov či odolnosťou voči vode v rámci normy IP67.

Slúchadlá AirPods Pro 2 podporujú aj funkciu Nájsť či precízne vyhľadávanie, vďaka čomu ich nestratíte. Takisto sa môžete tešiť na zlepšenú interakciu vďaka prepracovanému nabíjaciemu puzdru, ktoré má po novom reproduktory.

Čo sa potom týka výdrže batérie, tá dosahuje až 30 hodín na jedno nabitie, pričom samotné slúchadlá (mimo puzdra) zvládnu fungovať cca 6 hodín na jedno nabitie. AirPods Pro 2 sú vďaka tomu ideálne aj na dlhé cesty, prípadne firemné online meetingy. Je to jeden z tých produktov, ktoré vám môžeme s čistým svedomím odporučiť, nakoľko vieme, že ho budete milovať. Po kliknutí na tento odkaz môžete mať AirPods Pro 2 len za 219,95 €. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Watch SE - toto sú prvé dojmy z nového zariadenia.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -