Apple je najväčší výrobca bezdrôtových slúchadiel na svete a AirPods Pro 2. generáciu sú jednoznačne jeden z najpopulárnejších modelov. Zariadenie má fantastický zvuk, ergonomický dizajn a plno užitočných funkcií. Teraz ho môžete získať v zľave za extrémne výhodnú cenu. Lepšie slúchadlá budete hľadať len veľmi ťažko.

AirPods Pro 2 majú mimoriadne kvalitné prehrávanie, takže môžete počítať s veľmi dobre vyváženými výškami, stredmi či basami, ale aj vysokou hlasitosťou. To v čom toto zariadenie doslova exceluje je ale ANC – aktívne potláčanie okolitých zvukov. Oproti prvým AirPods Pro je až 2x výkonnejšie a my môžeme potvrdiť, že to naozaj cítiť. Samozrejmosťou je aj praktický transparentný režim či adaptívny režim. AirPods Pro 2 dokonca dokážu aj dynamicky detegovať rozhovory. Keď zaznamenajú, že sa s niekým rozprávate, potlačia ANC do úzadia, aby ste lepšie rozumeli.

No a cena? AirPods Pro 2 je špičkový kúsok spotrebnej elektroniky a povedzme si na rovinu, že nie je lacný. V čase uvedenia na trh sa slúchadlá predávali za 279 €, a aj keď ide o dosť vysokú čiastku, pevne si stojíme za názorom, že sa ich nákup aj za tieto peniaze oplatí. Každopádne, dnes je situácia iná a AirPods Pro 2. generácie kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 219 €, vďaka čomu na nich krásne ušetríte. Získate pritom produkt, ktorý vám vydrží niekoľko dlhých rokov.

AirPods Pro 2
Zdroj: YouTube / Jonathan Morrison (snímka obrazovky + úprava redakcie)

Moderné AirPods Pro 2. generácie už majú USB-C port a ochranu voči vode IP54 v rámci puzdra aj slúchadiel. Obrovskou výhodou je tiež ovládanie hlasitosti cez dotykové stopky, podpora funkcie Find My (s precíznym vyhľadávaním) či dokonca reproduktor, cez ktorý si viete nabíjacie puzdro vašich AirPods 2 „prezvoniť“, keď ho práve neviete nájsť.

Výdrž batérie AirPods Pro 2. generácie dosahuje až 6 hodín na jedno nabitie a pokiaľ zarátame aj akumulátor nabíjacieho puzdra, dostaneme sa až na 30 hodín, čo je fantastická hodnota. Nabíjanie môže prebiehať cez kábel, bezdrôtovo alebo dokonca cez magnetický puk vašich Apple Watch! Nechýba ani Bluetooth 5.3 a moderný čip H2, ktorý riadi procesy vo vnútri slúchadiel. Ak sa vám teda AirPods Pro 2 páčia, po kliknutí na tento odkaz ich získate len za 219 €. Z nášho pohľadu dnes neexistuje lepšia voľba pre náročného zákazníka spoločnosti Apple. Aj preto AirPods Pro 2 odporúčame všetkými desiatimi.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Aj iPhone bol prepadák. Takéto kauzy s ním Apple v minulosti riešil
Môže ťa zaujímať
- Reklama -