Nebudeme si klamať, bezdrôtové slúchadlá AirPods Pro 2. generácie sú pravdepodobne to najlepšie TWS zariadenie, aké si dnes môže používateľ Apple platformy zaobstarať. Majú elegantný dizajn, špičkový zvuk a taktiež množstvo užitočných technológii. Najlepšie však je, že teraz ich môžete kúpiť za veľmi výhodnú cenu.

AirPods Pro 2 používame sami v redakcii a ich schopnosti si nevieme vynachváliť. Majú špičkové prehrávanie, ktorého súčasťou je zosilňovač a v kombinácii so špeciálne navrhnutým čipom Apple H2 poskytujú dokonalo čisté tóny a hlboké basy, aj keď ich máte nastavené na nižšej hlasitosti. Súčasťou AirPods Pro 2 je samozrejme aktívne potláčanie okolitých zvukov (ANC), ktoré je 2x účinnejšie, než pri prvej generácii. Taktiež je tu transparentný režim, v rámci ktorého vám slúchadlá zosilnia zvuk z okolia, takže to pôsobí, ako by ste ich ani nemali v ušiach a dokonca aj špeciálny adaptívny režim, ktorý je kombináciou ANC a transparentného režimu.

Azda jediným problémom AirPods Pro 2 je ich vyššia cena, ktorá bola pri prvom uvedení na trh spoločnosťou Apple stanovená až na 299 €. Výrobca však slúchadlá v roku 2023 inovoval o USB-C a niekoľko ďalších detailov, pričom pri tejto príležitosti v našich končinách znížil cenu na 279 €. Aj to je, ale pomerne dosť a preto sa vám bude určite páčiť, že po kliknutí na tento odkaz ich získate od 237 € s DPH. Vďaka tomu krásne ušetríte a získate ten najmodernejší hardvér, aký má spoločnosť Apple v tejto kategórii k dispozícii.

AirPods Pro 2 majú plno perfektných funkcií 

AirPods Pro 2
Zdroj: YouTube / Marques Brownlee (úprava redakcie)

AirPods Pro 2 prinášajú aj mnoho ďalších výhod. Druhá generácia dostala možnosť regulácie hlasitosti na dotykových stopkách (predtým to možné nebolo) a taktiež si môžete užívať priestorový zvuk, ktorý sleduje pohyb vašej hlavy. Na nabíjanie slúži buď USB-C konektor, alebo integrovaná funkcia bezdrôtového nabíjania (aj cez MagSafe). V puzdre je tiež čip U1 Wideband, vďaka čomu sa dá ľahšie lokalizovať cez službu Nájsť a konečne nechýba ani plnohodnotná odolnosť voči vode a prachu v rámci štandardu IP54.

Na konektivitu slúži technológia Bluetooth 5.3 a AirPods Pro 2 excelujú aj v oblasti výdrže batérie. Pri štandardnom používaní vám vydržia až 30 hodín na jedno nabitie (24 + 6 h) a taktiež podporujú rýchle nabíjanie. Aj toto sú dôvody, pre ktoré sú AirPods Pro 2 v súčasnosti asi najlepšie bezdrôtové slúchadlá vo svojej kategórii na trhu. Keďže ich môžete po kliknutí na tento odkaz získať už za 237 €, z nášho pohľadu sa to mimoriadne oplatí. Nezabúdajte, že hoci ide o väčšiu investíciu, na každodennej báze ju budete využívať pokojne aj niekoľko rokov. A garantujeme vám, že sa budete vždy tešiť, keď si budete svoje AirPods Pro 2 vkladať do ucha. Sú skrátka dokonalé.

Prečítajte si tiež  Na internete sa objavila vizualizácia AirPods 3. Takto budú pravdepodobne vyzerať.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -