Nič nie je dokonalé a negarantuje to ani logo spoločnosti Apple. Slúchadlá AirPods Pro riešia nepríjemné problémy so zvukom. Niektorí používatelia sa sťažujú na statické alebo praskajúce zvuky v súvislosti s aktívnym potláčaním šumu.

AirPods Pro majú problém. Apple ho už rieši.

Technologický gigant spustil servisný program, ktorý sa zameriava na dva problémy súvisiace so slúchadlami AirPods Pro. Niektoré modely nemusia fungovať správne a používatelia sa stretávajú s nasledovnými chybami:

  • Praskavé alebo statické zvuky, ktoré sa zosilňujú v hlasnom prostredí (pri cvičení alebo telefonovaní).
  • Aktívne potlačenie hluku nefunguje podľa očakávania, napríklad strata basov alebo zvýraznenie zvukov v pozadí (ako hluk ulice či lietadla).

Všetky nedostatky sa týkajú zariadení, ktoré boli vyrobené pred októbrom 2020. Tí, ktorí ich pociťujú na vlastnej koži môžu využiť bezplatnú reklamáciu v obchode (odkiaľ pochádzajú) alebo v autorizovanom servise. Potrebný je iba doklad o zakúpení.

Všetky AirPods Pro budú pred servisom skontrolované, aby sa zistilo, či vzniká nárok na výmenný program. Pokiaľ sa objavia preukázateľné chyby (slúži na to unikátna diagnostika), Apple vymení konkrétne (prípadne oboje) slúchadlo.

Problémy sa objavili pred niekoľkými mesiacmi. Používatelia na ne upozorňujú v zahraničných diskusných forách. Apple to doteraz riešilo len v rámci reklamácie.

Výmenný program ale zabezpečí omnoho kratší proces výmeny. Stretli ste sa s niečim podobným? Dajte nám vedieť v komentároch.

zdroj

Prečítajte si tiež  iOS 18 bude historicky najdôležitejší update pre iPhone. Toto všetko prinesie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.