Minulý rok nás Apple poriadne sklamalo, pretože nám k baleniu iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus nepribalilo aj bezdrôtové Bluetooth slúchadlá Apple AirPods ale len akúsi náhradu za tie staré, na ktorých konci sme nenašli jack ale lightning koncovku. To by ani tak nevadilo ale spôsobovalo to problém, ktorý vadil asi všetkým. Nabíjanie a počúvanie hudby naraz nebolo možné. AirPods ale prišli, aj keď ako samostatný a poriadne predražený produkt. Ako sa ale ukazuje, ľudia ho milujú!

AirPods

Je to produkt, ktorý jedni nenávidia, no druhí ho zase milujú. Aj tak by sa dali definovať bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods, ktoré prišli na trh koncom minulého roka a problémy s dostupnosťou majú aj dnes. Nešlo by ani tak o to, ako vyzerajú alebo o to, čo dokážu. Problém je vo vysokej cene prevyšujúcej hranicu $150, za ktorú už teda človek zoženie kde čo. Ako sa ale ukazuje, AirPods sú naozaj také výborné ako to deklaruje Apple. Až 98% zákazníkov je s nimi spokojných a dôkazom je aj fakt, že sa len veľmi ťažko zháňajú a človek má problémy s ich kúpou.

- Reklama -

Presne preto Apple rozširuje výrobné kapacity aby slúchadlá dostalo ku všetkým včas. Nemusí to byť ale jediný dôvod. Nedávno sa totižto objavila informácia, že by tieto slúchadlá mohli byť balené automaticky k iPhonu 8. Či je to naozaj pravda síce nevieme, no vieme, že iPhone 8 bude ešte o čosi drahší ak súčasné modely a také AirPods v balení by mohli dávať dosť dobrý dôvod, prečo si okrem lepšieho tleefónu priplatiť no nie? Nech je to už akokoľvek, zaujíma nás, ako si spokojný s týmto produktom, prípadne, či by si bol ochotný zaplatiť zaň toľké peniaze, alebo by si radšej volil konkurenciu.

AirPods - svetapple.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here