Ak si neviete predstaviť život bez kvalitnej hudby, podcastov alebo videí, potrebujete aj kvalitné bezdrôtové slúchadlá, ktoré vám dokážu poskytnúť absolútne špičkovú kvalitu prehrávania. No a presne takýmto produktom sú Sony WH-1000XM5, ktoré prekonávajú snáď všetko, čo sa im postaví do cesty. Ich výhodou je aj dobrá technologická výbava a teraz hlavne cena, ktorá je po zľave až extrémne nízka. Nevyužiť túto ponuku by bola obrovská škoda.

Aby sme vás uviedli do deja, Sony WH-1000XM5 disponujú výkonnými 30 mm meničmi a podporujú aj špičkové Hi-Res audio, čo dnes chýba napríklad aj najdrahším AirPods Max. Za ešte dôležitejšie, ale považujeme fakt, že slúchadlá majú jedno z najlepších ANC na trhu. Doslova vás odstrihne od okolitého sveta a vy si budete užívať tóny svojich obľúbených skladieb v tej najvyššej možnej kvalite. ANC spolupracuje s čipom QN1, ktorého súčasťou je aj špeciálna AI a na pripojenie slúži Bluetooth 5.2 a dokonca NFC. Stačí mať kompatibilný smartfón.

Pokiaľ sa potom pozrieme na cenu, to je tá najkrajšia časť. Ako už asi tušíte, Sony WH-1000XM5 sú vzhľadom na svoju prvotriednu výbavu aj pomerne drahé. Za slúchadlá si výrobca štandardne pýta až 399 € s DPH, no to nebude dnešný prípad. Zariadenie je totiž v rôznych zľavách a dnes ho po kliknutí na tento odkaz kúpite len za 311 €, vďaka čomu ušetríte skoro tretinu ceny. A stále to nie je všetko.

Sony WH-1000XM5
Zdroj: YouTube / Marques Brownlee / Nikias Molina (úprava redakcie)

Spoločnosť Sony totiž myslela na celkovú využiteľnosť svojich špičkových bezdrôtových slúchadiel. Preto dostali do vienka štvoricu kvalitných mikrofónov určených na telefonovanie a funkcie HD Voice a Echo Cancellation. Aby toho nebolo málo, výdrž batérie dosahuje až 40 hodín na jedno nabitie bez ANC a spolu s ním stále slušných 30 hodín. Slúchadlá Sony WH-1000XM5 majú aj rýchle nabíjanie cez USB-C port.

Ak sa vám teda tieto slúchadlá páčia a uvažujete nad ich nákupom, my v redakcii vám ich môžeme len a len odporučiť. Je to skutočne špičkový produkt, s ktorým máme dlhú skúsenosť a v praxi mu absolútne nič nechýba. Sony WH-1000XM5 kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 311 €. My sami sme ich kupovali výrazne drahšie a tak si myslíme, že toto cenové zvýhodnenie by bola veľká škoda premeškať. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  5 aplikácií, ktoré sú dnes zadarmo!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -