Sledovacie zariadenie AirTag sa stalo každodenným spoločníkom mnohých Apple fanúšikom. Pokiaľ si ho chcete vyskúšať tiež, prípadne ho plánujete dokúpiť vo väčšom množstve aj na ďalšie predmety, ktoré vlastníte, teraz je ten správny čas. AirTag je po zľave extrémne lacný. Za takto výhodnú cenu sa snáď ešte nepredával.

Jednoduchý sledovací produkt, ktorý je pripojený na sieť služby Find My a napojí sa doslova na každý iPhone, ktorý je v jeho okolí, aby prostredníctvom neho poslal do siete anonymizované údaje o svojej polohe vám dokáže zachrániť kabelku, kľúče ale pokojne aj auto. Tam kde končia GPS systémy vstupuje do hry AirTag. Stačí ho len dobre skryť, aby si ho nikto nevšimol. Samozrejme nikto okrem vás nikdy nebude vedieť, kde sa váš AirTag nachádza. Ak teda zlodej, ktorý vám niečo ukradne bude vlastniť iPhone, teoreticky vás ku sebe sám privedie. Je to taká malá nenápadná pasca.

No a koľko AirTag stojí? Toto jednoduché zariadenie sa štandardne predáva za férových 39 €, čo je vzhľadom na to, čo všetko dokáže adekvátna čiastka. Po kliknutí na tento odkaz ale AirTag kúpite už za 30 €, vďaka čomu na ňom ušetríte tretinu ceny. A môže byť ešte výrazne lacnejší.

AirTag balenie
Zdroj: Unsplash / Mark Chan

Ako určite viete, zariadenie sa predáva aj v špeciálnom balení štyroch samostatných kusov, ktoré je lacnejšie. Apple ho má štandardne v ponuke za 129 €, avšak vy ho kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 93 €, vďaka čomu vás jeden kúsok AirTagu vyjde len na niečo vyše 23 €. Buď si následne necháte všetky štyri kúsky, alebo si ich rozdelíte s kolegami, rodinou či známymi. Je to fantastická šanca, ktorú by bola škoda nevyužiť.

AirTag je tiež vybavený reproduktorom, vďaka čomu si ho môžete elegantne prezvoniť a on sa ozve pomerne silným zvukom. Takisto má ultraširokopásmový čip, vďaka čomu sa dá lokalizovať s presnosťou na niekoľko centimetrov. AirTag je v neposlednom rade odolný voči vode a prachu v rámci normy IP67 a jeho vymeniteľná batéria (CR2032) vydrží 1 – 2 roky v závislosti od spôsobu použitia. Aj preto sa tak oplatí.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Huawei Watch GT 3 Pro konkurujú Apple Watch. Po zľave sú oveľa lacnejšie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -