Pokiaľ ste ešte nemali možnosť vyskúšať si AirTag od spoločnosti Apple, prípadne si chcete dokúpiť do zásoby ďalšie kusy, ktoré sa dajú použiť rôznymi spôsobmi, teraz na to máte jedinečnú príležitosť. Obľúbený tracker, ktorý má perfektnú výbavu kúpite v zľave za extrémne výhodnú cenu. Vydrží vám celé roky.

AirTag od spoločnosti Apple vám bude ukazovať na mape presnú polohu vašej batožiny, peňaženky, kabelky či pokojne aj vášho auta. Stačí ho v ňom dobre schovať a získate dodatočné zabezpečenie. AirTag vám vďaka sieti služby Nájsť bude ukazovať pravidelne svoju polohu a čo je najlepšie, vďaka funkcii precízneho vyhľadávania vás ku nemu na centimeter presne navedie priamo váš iPhone (musí mať čip U1). Celé to funguje veľmi jednoducho a hlavne intuitívne.

No a koľko AirTag stojí? Ak by ste si chceli kúpiť jeden kus, zaplatili by ste zaň štandardne 39 € s DPH. Teraz je, ale AirTag v akcii, vďaka ktorej ho po kliknutí na tento odkaz kúpite len za 30 € s DPH. Nevieme však, dokedy bude táto ponuka platiť a preto, ak chcete zariadenie za túto cenu, mali by ste sa poponáhľať.

Takisto dávame do pozornosti, že AirTag sa dá kúpiť ešte výhodnejšie, no na začiatku zaň musíte zaplatiť viac. Apple totiž predáva aj väčšie balenie štyroch kusov, ktoré štandardne stojí 129 € s DPH. Vy ho, ale po kliknutí na tento odkaz kúpite už za 93,52 € s DPH, vďaka čomu za jeden kus zaplatíte iba niečo vyše 23 €. Na AirTagy sa môžete zložiť so svojimi kolegami z práce, kamarátmi alebo kýmkoľvek, kto o ne prejaví záujem. Zároveň tiež platí, že si ich za túto cenu môžete nechať všetky štyri a rozdať ich napríklad deťom, alebo ich umiestniť ku predmetom, ktoré nechcete stratiť.

AirTag
Zdroj: Unsplash / Mark Chan

Na záver ešte dodáme, že AirTagu neprekáža ani voda, nakoľko je odolný voči nej aj voči prachu v rámci normy IP67. Zariadenie má napriek malým rozmerom aj pomerne silný reproduktor, ktorý sa ozve, keď si ho cez iPhone prezvoníte a vymeniteľná gombíková batéria vám podľa našich skúseností vydrží pokojne aj 1 – 2 roky. Druhú si môžete zaobstarať v akomkoľvek obchode za cca 2 – 4 €. Ak sa vám teda AirTag páči, prípadne si ho chcete vyskúšať, určite choďte do toho. Je to presne ten produkt, o ktorom si človek myslí, že ho nepotrebuje až dovtedy, kým ho nezačne používať.

Prečítajte si tiež  Súboj najmenej obľúbených iPhonov. Takto sa darilo modelu 14 Plus v porovnaní s 13 mini v predajoch

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -