Lokalizátor AirTag, ktorý spoločnosť Apple predstavila v roku 2021 a prakticky okamžite sa stal hitom, je v súčasnosti v ponuke u veľkého množstva predajcov. Hoci je jeho oficiálna cena na prvý pohľad vysoká, toto zariadenie je veľmi prospešné a minimálne z nášho pohľadu dáva jeho nákup zmysel. Teraz sa dá navyše získať v zľave.

Pomerne jednoducho s ním vystopujete svoje kľúče, peňaženku alebo batožinu a vďaka funkcii precízneho vyhľadávania vás ku týmto predmetom dovedie váš iPhone (pokiaľ má U1 čip). Koľko to však stojí? Pokiaľ viete kde nakupovať, tak nie moc.

Zatiaľ čo spoločnosť Apple zdražela AirTag (1 ks) na 39 € a väčšie balenie so štyrmi kusmi na 129 €, nie všetci predajcovia sa týmto cenám podriadili. Vďaka tomu môžete zariadenie získať už od niečo vyše 30 € ak kupujete jeden kus a taktiež cca 110 € ak kupujete štyri kusy.

Pokiaľ sa teda dohodnete so štyrmi kamarátmi a vezmete väčšie balenie s tým, že každý si nechá po jednom AirTagu, výsledná cena za zariadenie bude iba 24,99 € a to sa extrémne oplatí. Nezabúdajte, že AirTag v tomto prípade predáva autorizovaný predajca spoločnosti Apple. Buďte ale rýchli, nakoľko podobné akcie bývajú časovo / skladovo obmedzené.

AirTag kľúčenka
Zdroj: Loopi

Keď už budete mať AirTag, nezabudnite na kľúčenku, v ktorej ho budete nosiť. Vybrať si môžete na internetovej stránke Loopi, kde nájdete široký sortiment Apple príslušenstva. Klasická silikónová kľúčenka stojí iba 7,99 € zatiaľ čo za prémiové kožené vyhotovenie zaplatíte stále príjemných 12,99 . Tak na čo ešte čakáte?

AirTag kľúčenka
Zdroj: Loopi

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Huawei Watch GT 2 Pro (46 mm) kúpite za neuveriteľne nízku cenu. Majú titánové telo, kvalitný displej, dlhú výdrž a dajú sa spárovať s iPhonom
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here