Lokalizátor AirTag, ktorý spoločnosť Apple predstavila v roku 2021 a prakticky okamžite sa stal hitom, je v súčasnosti v ponuke u veľkého množstva predajcov. Hoci je jeho oficiálna cena na prvý pohľad vysoká, toto zariadenie je veľmi prospešné a minimálne z nášho pohľadu dáva jeho nákup zmysel. Teraz sa dá navyše získať v zľave.

Pomerne jednoducho s ním vystopujete svoje kľúče, peňaženku alebo batožinu a vďaka funkcii precízneho vyhľadávania vás ku týmto predmetom dovedie váš iPhone (pokiaľ má U1 čip). Koľko to však stojí? Pokiaľ viete kde nakupovať, tak nie moc.

- Reklama -

Zatiaľ čo spoločnosť Apple zdražela AirTag (1 ks) na 39 € a väčšie balenie so štyrmi kusmi na 129 €, nie všetci predajcovia sa týmto cenám podriadili. Vďaka tomu môžete zariadenie získať už od niečo vyše 30 € ak kupujete jeden kus a taktiež cca 110 € ak kupujete štyri kusy.

Pokiaľ sa teda dohodnete so štyrmi kamarátmi a vezmete väčšie balenie s tým, že každý si nechá po jednom AirTagu, výsledná cena za zariadenie bude iba 24,99 € a to sa extrémne oplatí. Nezabúdajte, že AirTag v tomto prípade predáva autorizovaný predajca spoločnosti Apple. Buďte ale rýchli, nakoľko podobné akcie bývajú časovo / skladovo obmedzené.

AirTag kľúčenka
Zdroj: Loopi

Keď už budete mať AirTag, nezabudnite na kľúčenku, v ktorej ho budete nosiť. Vybrať si môžete na internetovej stránke Loopi, kde nájdete široký sortiment Apple príslušenstva. Klasická silikónová kľúčenka stojí iba 7,99 € zatiaľ čo za prémiové kožené vyhotovenie zaplatíte stále príjemných 12,99 . Tak na čo ešte čakáte?

AirTag kľúčenka
Zdroj: Loopi

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -