AirTag je dostupný fenomén, ktorý by mal povinne vlastniť každý fanúšik spoločnosti Apple. Toto drobné sledovacie zariadenie využíva Bluetooth LE, cez ktorý sa pripája ku každému iPhonu vo vašom okolí a následne prostredníctvom cudzieho zariadenia (všetko prebieha anonymne) odosiela informácie o svojej polohe do siete Nájsť, kde si ju môžete pozrieť iba vy. Ak chcete AirTag, teraz ho môžete získať po zľave za extrémne výhodnú cenu. Vydrží vám niekoľko dlhých rokov.

Z vlastných skúsenosti môžeme napísať, že AirTag bol celý navrhnutý tak, aby bol maximálne funkčný a prakticky. Má drobné rozmery, zaoblený dizajn a taktiež je odolný voči prachu a vode v rámci normy IP67. A aj keď ide o skutočne maličké zariadenie, výrobca doň zmestil reproduktor, cez ktorý si ho viete prezvoniť a tiež U1 Wideband čip, vďaka ktorému dokážete AirTag cez svoj iPhone odhaliť doslova na centimetre presne. Je to geniálna technologická vychytávka.

Čo sa týka ceny, tá nie je štandardne najnižšia, no vzhľadom na to, čo všetko AirTag dokáže si myslíme, že je veľmi férová. Apple svoj tracker predáva za 39 €, avšak vy ho môžete získať po kliknutí na tento odkaz len za 32 € a to sa oplatí. Ak však chcete na AirTagu ušetriť viac, existuje ešte jedna možnosť, ako si ho zaobstarať o niekoľko eur lacnejšie.

Apple totiž predáva aj väčšie balenia AirTagov, v ktorých sa naraz kupujú až štyri kusy. Výrobca si za tento balík účtuje 129 €, čo znamená, že oproti bežnej cene príjemne ušetríte. Každopádne dnes balenie štyroch AirTagov kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 100,9 €, čo znamená, že jeden kus vás bude stáť len niečo cez 25 €. Ak chcete viac trackerov, môžete si ich nechať a ak nie, dohodnite sa napríklad s kolegami alebo priateľmi na tom, že si jedno veľké balenie rozdelíte.

Čo všetko dokáže AirTag za 30 €? Kúpiť by ste si ho mali aj vy
Zdroj: Unsplash / Onur Binay / Auguras Pipiras (úprava redakcie)

A ak vás zaujíma, ako je na tom pri AirTagu výdrž batérie, toto zariadenie nemá vstavaný akumulátor, ale vyberateľnú gombíkovú CR2032 batériu, ktorá podľa našich skúseností vydrží fungovať cca 1,5 – 2 roky na jedno nabitie. Vzhľadom na to, že ju kúpite snáď v každom hypermarkete za 1 – 3 € je to z nášho pohľadu výborné riešenie.

AirTag si vďaka tomu môžete založiť na kľúče, alebo napríklad aj do auta a nebudete s ním mať dlhodobo žiadne starosti. A ak chcete pre toto zariadenie prívesok, na Loopi.sk ho kúpite za fantastické ceny. Navyše po zadaní zľavového kódu „svetapple20“ získate na celý nákup 20 % zľavu. Platí to aj pre už zvýhodnené produkty, ako napríklad remienky na Apple Watch. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Microsoft kupuje spoločnosť Activision Blizzard. Ide o najväčší obchod v histórii herného priemyslu
Loopi
REKLAMA

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -