Lokalizátor AirTag, ktorý spoločnosť Apple predstavila v roku 2021 a prakticky okamžite sa stal hitom, je v súčasnosti v ponuke u veľkého množstva predajcov. Hoci je jeho cena na prvý pohľad vysoká, toto zariadenie je veľmi schopné a minimálne z nášho pohľadu dáva jeho nákup zmysel. Pomerne jednoducho s ním vystopujete svoje kľúče, peňaženku alebo batožinu a vďaka funkcii precízneho vyhľadávania vás ku týmto predmetom dovedie váš iPhone (pokiaľ má U1 čip).

No a pokiaľ vás zaujíma cena, tá je spoločnosťou Apple stanovená na 35,00 € za jeden kus. Ak však hľadáte vhodnú alternatívu od overeného predajcu, jeden AirTag štartuje na cene 29,99 € – vďaka čomu ušetríte príjemných 5,00 €. Druhou možnosťou je potom nákup väčšieho a výhodnejšieho balenia štyroch kusov, ktoré si spoločnosť Apple cení na 119,00 €. Aj v tomto prípade vám ukážeme ako ušetriť, pretože 4 ks lokalizátora môžete mať doma už za 99,99 €. Cenové zvýhodnenie teda predstavuje 19,00 €.

airtag 2021
Zdroj: Unsplash (Daniel Romero)

To čo vám žiaľ v tejto chvíli povedať nevieme je, dokedy budú vyššie uvedené akcie platiť. Podobné zvýhodnenia totiž bývajú k dispozícii len na niekoľko dní, alebo do vypredania skladových zásob.

Ak teda máte záujem o AirTag za rozumnú cenu, určite sa ponáhľajte. V prípade balenia 4 ks vás vyjde jedno zariadenie len na 25,00 €. Podeliť sa oň môžete so svojimi známymi, priateľmi alebo rodinnými príslušníkmi. Na jednom kuse AirTagu tak ušetríte približne 10,00 €, čo sa naozaj oplatí.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -