Lokalizátor AirTag, ktorý spoločnosť Apple predstavila v roku 2021 a prakticky okamžite sa stal hitom, je v súčasnosti v ponuke u veľkého množstva predajcov. Hoci je jeho cena na prvý pohľad vysoká, toto zariadenie je veľmi schopné a minimálne z nášho pohľadu dáva jeho nákup zmysel. Pomerne jednoducho s ním vystopujete svoje kľúče, peňaženku alebo batožinu a vďaka funkcii precízneho vyhľadávania vás ku týmto predmetom dovedie váš iPhone (pokiaľ má U1 čip).

No a pokiaľ vás zaujíma cena, tá je spoločnosťou Apple stanovená na 35,00 € za jeden kus. Ak však hľadáte vhodnú alternatívu od overeného predajcu, jeden AirTag štartuje na cene 29,99 € – vďaka čomu ušetríte príjemných 5,00 €. Druhou možnosťou je potom nákup väčšieho a výhodnejšieho balenia štyroch kusov, ktoré si spoločnosť Apple cení na 119,00 €. Aj v tomto prípade vám ukážeme ako ušetriť, pretože 4 ks lokalizátora môžete mať doma už za 99,99 €. Cenové zvýhodnenie teda predstavuje 19,00 €.

airtag 2021
Zdroj: Unsplash (Daniel Romero)

To čo vám žiaľ v tejto chvíli povedať nevieme je, dokedy budú vyššie uvedené akcie platiť. Podobné zvýhodnenia totiž bývajú k dispozícii len na niekoľko dní, alebo do vypredania skladových zásob.

Ak teda máte záujem o AirTag za rozumnú cenu, určite sa ponáhľajte. V prípade balenia 4 ks vás vyjde jedno zariadenie len na 25,00 €. Podeliť sa oň môžete so svojimi známymi, priateľmi alebo rodinnými príslušníkmi. Na jednom kuse AirTagu tak ušetríte približne 10,00 €, čo sa naozaj oplatí.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple kašle na Slovensko: Podľa firmy u nás žiaden iPhone 15 neexistuje
Môže ťa zaujímať
- Reklama -