Určite nebudeme preháňať keď napíšeme, že Steve Jobs patril medzi najväčších novátorov 20 a 21. storočia. Jeho technologické produkty zmenili svet a rovnako tak zásadným spôsobom zjednodušili komunikáciu medzi ľuďmi, čo malo zásadný vplyv na vývoj rôznych odvetví.

Reklama: Na Ecophone kúpite iPhone za fantastickú cenu s 24 mesačnou zárukou a dopravou ZADARMO. Zariadenia majú k dispozícii aj nabijaci adaptér ako bonus. 

- Reklama -

Žiaľ, zakladateľ spoločnosti Apple už v súčasnosti nie je medzi nami, pretože 5. októbra 2011 podľahol rakovine pankreasu, s ktorou niekoľko rokov bojoval. V čase úmrtia mal iba 56 rokov, čo mnohých ľudí doháňa k myšlienke, ako by Steve Jobs vyzeral, keby dnes žil.

Na túto otázku odpovedal šikovný tvorca Alper Yesiltas z tureckého Istanbulu na svojom Instagramovom profile.

Na vytvorenie podobizne Steva Jobsa použil umelú inteligenciu, pričom podobným spôsobom už stihol „oživiť“ aj Michaela Jacksona, princeznú Dianu a ďalšie známe osobnosti. Jeho práca je maximálne realistická a pôsobí dojmom, ako by šlo o skutočnú fotografiu. Veď presvedčte sa sami:

Steve Jobs v roku 2022
Zdroj: Instagram / Alper Yesiltas

Celá séria obrázkov nesie v preklade názov „Akoby sa nič nestalo“ a pokiaľ ste na ňu ešte nenarazili, určite vám to odporúčame zmeniť.

Je totiž veľmi zaujímavá a zároveň fascinujúca v tom zmysle, čo všetko dnes dokážu špeciálne technológie a pokročilé nástroje umelej inteligencie. Ak by ale nebolo novátora ako Jobsa, kto vie, či by vôbec vznikli.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.