Určite nebudeme preháňať keď napíšeme, že Steve Jobs patril medzi najväčších novátorov 20 a 21. storočia. Jeho technologické produkty zmenili svet a rovnako tak zásadným spôsobom zjednodušili komunikáciu medzi ľuďmi, čo malo zásadný vplyv na vývoj rôznych odvetví.

Reklama: Na Ecophone kúpite iPhone za fantastickú cenu s 24 mesačnou zárukou a dopravou ZADARMO. Zariadenia majú k dispozícii aj nabijaci adaptér ako bonus. 

Žiaľ, zakladateľ spoločnosti Apple už v súčasnosti nie je medzi nami, pretože 5. októbra 2011 podľahol rakovine pankreasu, s ktorou niekoľko rokov bojoval. V čase úmrtia mal iba 56 rokov, čo mnohých ľudí doháňa k myšlienke, ako by Steve Jobs vyzeral, keby dnes žil.

Na túto otázku odpovedal šikovný tvorca Alper Yesiltas z tureckého Istanbulu na svojom Instagramovom profile.

Na vytvorenie podobizne Steva Jobsa použil umelú inteligenciu, pričom podobným spôsobom už stihol „oživiť“ aj Michaela Jacksona, princeznú Dianu a ďalšie známe osobnosti. Jeho práca je maximálne realistická a pôsobí dojmom, ako by šlo o skutočnú fotografiu. Veď presvedčte sa sami:

Steve Jobs v roku 2022
Zdroj: Instagram / Alper Yesiltas

Celá séria obrázkov nesie v preklade názov „Akoby sa nič nestalo“ a pokiaľ ste na ňu ešte nenarazili, určite vám to odporúčame zmeniť.

Je totiž veľmi zaujímavá a zároveň fascinujúca v tom zmysle, čo všetko dnes dokážu špeciálne technológie a pokročilé nástroje umelej inteligencie. Ak by ale nebolo novátora ako Jobsa, kto vie, či by vôbec vznikli.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Steve Jobs mal zastrašovať šéfa Spotify. Do telefónu len dýchal...
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here