Hoci tento produkt predstavila spoločnosť Beats, tá plne spadá priamo pod spoločnosť Apple. Akonáhle sa teda objaví nejaké nové zariadenie, môžeme hovoriť o tom, že je to vlastne zariadenie tak trochu od Apple. Dnes svetlo sveta uzreli slúchadlá Beats Studio 3 Wireless, ktoré v sebe obsahujú aj čip Apple W1. Zakúpiť sa dajú v 6 farebných prevedeniach a cenovka je poriadne mastná. Od októbra budú dostupné zhruba za 349 euro!

Beats Studio 3 Wireless

Nové slúchadlá nedostali len nové farebné prevedenia ale aj celkom nové technológie, ktorými sa už Apple samozrejme pochválilo aj na svojich oficiálnych stránkach. Čo nové teda slúchadlá majú? V prvom rade to je funkcia „Pure Adaptive Noise Canceling“. V podstate ide o adaptívne potláčanie hluku z vonku vďaka čomu si budeš môcť hudbu omnoho lepšie vychutnať v tej najvyššej možnej kvalite. Zvuk sa dokáže v reálnom čase automaticky kalibrovať, to ponúka ten najlepší zážitok.

- Reklama -

Baterka v nových slúchadlách vydrží skutočne extrémne dlho. 22 hodín je hádam dosť aj na dva dni a to sa samozrejme bavíme o plne bezdrôtovom počúvaní hudby! Všetko je to vďaka procesoru, respektíve skôr čipu Apple W1, ktorý sa stará o všetko pripojenie cez  Bluetooth® Class 1. Baterka je omnoho viac energeticky úspornejšia.

Nové slúchadlá od Beats dostávajú aj niečo, na čo sa tešíme na novom iPhone 8 a to je rýchle nabíjanie. Pokiaľ ich budeš nabíjať čo i len 10 minút, získaš možnosť počúvať hudbu až na 3 hodiny dopredu. A pokiaľ si vypneš prvú menovanú technológiu (Pure Adaptive Noise Canceling), hudbu budeš môcť počúvať až 40 hodín na jedno nabitie! Cez slúchadlá budeš môcť samozrejme aj ovládať Siri, Apple Music či telefónne hovory. Náušníky dostali ešte lepšiu zvukovú izoláciu. Počúvať hudbu s týmto produktom bude jednoducho zážitok!

Beats - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.