Spoločnosť Apple síce predáva svoje vlastné AirPods, no takisto už niekoľko rokov vlastní značku Beats, skrz ktorú ponúka mnohé iné slúchadlá. Tentoraz vstúpili do predaja po celom svete Beats Fit Pro, ktoré firma uviedla pred pár mesiacmi na trhu v USA. Malo by ísť o zariadenie, z ktorého technológií budú čerpať aj AirPods Pro 2. generácie.

Beats Fit Pro disponujú flexibilnými koncovkami, ktoré poskytujú pevnejšie a bezpečnejšie uchytenie v uchu. Aj preto sú ako stvorené pre športovcov alebo ľudí, ktorí pracujú v náročnejších podmienkach. Zariadenie obsahuje podobné funkcie ako aktuálne AirPods Pro, vrátane aktívneho potlačenia hluku a režimu transparentného posluchu.

Takisto tu môže budúci majiteľ počítať s priestorovým zvukom s dynamickým sledovaním hlavy, čipom H1 na jednoduché párovanie s akýmikoľvek Apple zariadeniami a automatickým prepínaním medzi nimi či podporou funkcie „Hey Siri“.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

AirPods Pro 2. generácie budú mať podobné funkcie 

Apple Beats

Beats Fit Pro sú k dispozícii na internetových stránkach Apple.com, no takisto ich čoskoro nájdete aj u svojho resellera. V ponuke budú v čiernej, bielej, kamennofialovej a šalviovo sivej farbe. Cena na Slovensku by mala štartovať na úrovni 229,00 €, čo je podstatne menej ako pri AirPods Pro (tie sú dostupné od 279,00 €)

Prečítajte si tiež  Návod: iPhone a ružový displej. Čo robiť, keď sa táto chyba objaví?

Zabúdať pri tom netreba, že Beats Fit Pro vydržia 6 hodín prehrávania hudby na jedno nabitie, sú kompatibilné so zariadeniami s Androidom, majú odolnosť voči vode a potu na úrovni IPX4, nabíjacie puzdro s koncovkou USB-C, silikónové koncovky do uší s troma veľkosťami a mnoho iného.

Dnes je skoro isté, že viacero hardvérových vecí z tohto zariadenia uvidíme už o pár mesiacov v AirPods 2. generácie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJMacRumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.