Vyzerá to tak, že v Cupertine sa skutočne nezastavia. Streamovacia platforma Apple TV+ zažíva čoraz väčšiu popularitu a nové snímky budú jej používateľskú základňu iba rozširovať. Postarať by sa o to mohol aj úplne nový akčný seriál s názvom „Echo 3“. Už čoskoro sa začne jeho natáčanie.

„Echo 3“

O najnovšie informácie sa postaral renomovaný portál The Hollywood Reporter. Akčný seriál poskytne 10 napínavých častí a celkovo bude založený na izraelskom snímku „When Heroes Fly“. Ten je stvárnením románu od Amir Gutfreund s rovnakým názvom. Apple TV+ príde so seriálom Echo 3, ktorý bude rozprávať príbeh mladej vedkyne Amber Chesborough.

Tá z ničoho nič zmizne na kolumbijsko-venezuelských hraniciach, kde sa následne vyberie jej otec a brat. Obaja majú vojenské skúsenosti, ktoré v rámci pátracej akcie využijú. O celé dielo sa postará Mark Boale, ktorý stojí napríklad aj za filmom „The Hurt Locker“ či „Zero Dark Thirty“. Cupertinský gigant nebude natáčať tento seriál sám.

Už dávnejšie podpísalo spoluprácu s izraelskou spoločnosťou Keshet, ktorá okrem iného vlastní aj autorské práva, na pôvodnú verziu. Uvidíme, kedy sa táto novinka dostane aj na televízne obrazovky. Nakoľko sa však na nej ešte iba začalo pracovať, je dosť možné, že si prvé výsledky budeme môcť pozrieť až zhruba o rok. Nechajme sa prekvapiť. Tešíte sa na túto novinku? Napíšte nám do komentára!

Apple bude natáčať akčný seriál "Echo 3".
Apple bude natáčať akčný seriál „Echo 3“.

zdroj

Prečítajte si tiež  Video, pri ktorom vás určite chytí nostalgia. Pozrite sa na macOS z roku 1999 s modernými apkami
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.