Jablková spoločnosť zvolila veľmi dobrý spôsob, ako prilákať divákov ku svojej novej streamovacej platforme Apple TV+. Použila na to kvalitné snímky ako aj zvučné mená. Najnovšie ide o známeho herca, Justina Timberlaka, ktorý bude stvárňovať hlavnú úlohu vo filme Palmer.

Justin Timberlake sa objaví na Apple TV+

Pokiaľ sa už neviete dočkať ďalšieho obsahu, ktorý pribudne do streamovacej služby Apple TV+, máme pre vás dobrú správu. Spoločnosť Apple získala autorské práva na snímok „Palmer“. V ňom budeme sledovať príbeh Eddieho Palmera (Justin Timberlake), ktorý sa vracia do svojho rodného mesta po tom, čo bol prepustený z väzenia. Dostať sa späť do bežného života ale nebude také jednoduché.

Doma sa žiaľ Palmer stretáva so stále pretrvávajúcimi problémami a konfliktmi z minulosti, keď sa musí zrazu postarať o malého chlapca, ktorého opustila jeho matka. Vo filme si zahrajú aj Juno Temple, June Squibb, Alisha Wainright a nová herecká tvár, Ryder Allen. Momentálne žiaľ nepoznáme ďalšie detaily, ktoré by sa týkali tohto diela. Spoločnosť Apple neuviedla ani to, koľko za vysielacie práva zaplatila a tiež kedy bude Palmer oficiálne dostupný na našich obrazovkách.

Jeho prítomnosť v rámci platformy však očakávame najneskôr do konca roka 2020. Práve v tomto období väčšine súčasným používateľov skončí jednoročné bonusové predplatné a tak sa budú rozhodovať, či nabehnú na tarifu 4,99€ mesačne alebo nie. V dohľadnej dobe by sme sa mohli dočkať aj snímku Killers of the Flower Moon, o ktorého réžiu sa postaral fenomenálny Martin Scorsese. V hlavných úlohách sa tu objaví Leonardo DiCaprio a Robert De Niro. Tešíte sa na novinky?

Justin Timberlake sa objaví na Apple TV+. Služba získala práva na film "Palmer".
Justin Timberlake sa objaví na Apple TV+. Služba získala práva na film „Palmer“.

zdroj

Prečítajte si tiež  Rusko zakazuje úradníkom používanie iPhonov. Dôvodom majú byť prezidentské voľby
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.