Pred niekoľkými mesiacmi pribudol do platformy Apple TV+ komediálny seriál, „Ted Lasso“. Pokiaľ máte radi satiru, určite si ho nenechajte ujsť. Už teraz sa pracuje na druhej sérii a vyzerá to tak, že ani tá nebude posledná.

Apple pracuje na tretej sérii „Ted Lasso“

Hneď od svojho uvedenia zaznamenal „Ted Lasso“ obrovskú popularitu. Jeho kvality a humor ocenili diváci a tak isto prestížni kritici. Napríklad Rotten Tomatoes mu udelili až 86%, čo je vysoký nadštandard. Pokiaľ máte radi komédiu a futbal, budete ho milovať.

No a aj keď je prvá séria na konci, spoločnosť Apple pripravuje pokračovanie. Podľa posledných zvestí nemá byť len jedno ale rovno dve. „Ted Lasso“ má pred sebou slušnú budúcnosť.

Ted Lasso, hlavná seriálová postava stvárňujúca školského trénera amerického futbalu z Kansasu bol najatý, aby trénoval profesionálny futbalový tím v Anglicku. Problémom je ale to, že samotný šport skoro vôbec nepozná.

Pilotná sezóna obsahovala 10 častí a rovnaký počet bude mať aj pokračovanie. Jej natáčanie bude prebiehať v Londýne, od januára 2021. Nechajme sa prekvapiť, čo nám príbeh Teda Lassa prinesie v budúcnosti. Do komentára nám napíšte, ak sa tento seriál zapáčil vám.

Prečítajte si tiež  Film Finch s Tomom Hanksom v hlavnej úlohe už je dostupný v Apple TV+
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.