Len pred pár dňami sme vás informovali o príchode nového komediálneho seriálu Ted Lasso na platformu Apple TV+. Hoci ste si do dnešného dňa mohli pozrieť iba prvé tri časti, informácie z pozadia prezrádzajú, že Apple už pripravuje ďalšiu sériu!

Ted Lasso sa dočká pokračovania

Nová správa od Variety informuje, že v jablkovej spoločnosti na nič nečakajú a medzičasom začali s prácami na druhej sérii „Ted Lasso“. Nový zábavný sitkom mal premiéru len koncom minulého týždňa a k dispozícií sú zatiaľ prvé tri diely.

Každé ďalšie pokračovanie bude uvoľnené s príchodom nového týždňa (vždy v piatok). V hlavnej úlohe sa tu objavil Jason Sudeikis, ktorý stvárňuje najatého trénera (amerického futbalu) do anglického futbalového tímu. Ted Lasso pritom nemá žiadne skúsenosti s týmto športom, čo spôsobí viacero nepríjemných, no zato zábavných situácií.

Druhá séria má ponúknuť presne desať dielov rovnako ako tá prvá. Fanúšikovia sa jej dočkajú v priebehu budúceho roka. Okrem toho Apple pripravuje aj nové časti „vlakových lodí“ svojej ponuky. Už onedlho si budete môcť pozrieť druhú sériu „See“, „The Morning Show“, „Dickinson“ a „For All Mankind“. Do komentára nám napíšte na čo sa tešíte najviac.

zdroj

Prečítajte si tiež  iPhone SE 4 dostane konečne revolučný dizajn. Apple úplne zmení koncept
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.