Najväčšia technologická spoločnosť na svete finišuje s prípravami na udalosť, na ktorú čakáme prakticky celý rok. Apple už o niekoľko hodín predstaví nový iPhone 13, ktorý získa prepracovanejší dizajn, modernejšie technológie ale aj zaujímavé vylepšenia.

Spolu s ním by sme mali na nadchádzajúcom evente s názvom California Streaming vidieť aj Apple Watch Series 7 s plochými hranami, AirPods 3. generácie či možno iPad 9. generácie alebo iPad mini 6. generácie.

- Reklama -

Predstavenie tabletov ale zatiaľ nie je isté a môže sa presunúť až na november 2021, keď Apple ukáže nové Macy s procesorom Apple Sillicon. Viac sme sa tejto téme venovali v nasledujúcom článku.

iPhone 13 predstavenie: Kedy začne a kde ho sledovať 

No a ak sa pýtate, kedy začne Keynote, odpoveď je jednoduchá. Online stream bez fyzickej účasti novinárov bude spustený v utorok ráno (14. septembra) o 10:00 hodine pacifického času. Na Slovensku si budete môcť tento event pozrieť naživo o 19:00 hodine nášho času a to dvoma spôsobmi.

Prečítajte si tiež  Apple logo - vývoj a história. Prečítajte si všetko, čo potrebujete vedieť.

Ako už býva zvykom, Apple bude celú akciu streamovať na svojej internetovej stránke. Pokiaľ však nie ste fanúšikmi tohto druhu sledovania konferencie, využiť môžete aj alternatívu v podobe oficiálneho YouTube streamu. Ten odporúčame aj používateľom platformy Android či Windows.

Všetko budeme samozrejme pozorne sledovať a o novinkách vás včas informovať. Zostaňte preto naladení a sledujte nás počas celého dnešného večera. Na ktoré zariadenie sa najviac tešíte vy?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -