Pred niekoľkými minútami sa fanúšikovia spoločnosti Apple predsa len dočkali. Ako sme predpokladali v našom včerajšom článku, technologický gigant oznámil najočakávanejšiu udalosť v tomto roku. Ďalší Apple Event sa odohrá presne 14. septembra o 19:00 nášho času v kalifornskom Cupertine.

Udalosť bude streamovaná online rovnako, ako napríklad WWDC 2021. V podstate je tak už dopredu nakrútená a diváci si ju užijú len na videu.

Technologický gigant nazval tohtoročný iPhone event ako „California streaming„. Zatiaľ ešte nie je jasné, či tým nejakým spôsobom naráža na pripravované produkty.

Množstvo nových zariadení! 

Tých by malo byť počas konferencie len tak mimochodom hneď niekoľko. Každý samozrejme očakáva iPhone 13, no predstaviť sa majú aj Apple Watch Series 7, AirPods 3. generácie, iPad mini 6. generácie či základný iPad 9. generácie.

Ak plánujete niektorý z týchto produktov vymeniť, určite počkajte na Keynote. Staré modely budú rázom lacnejšie a tie nové zase technologicky vyspelejšie. Možno vás zaujme niečo, čo aktuálne generácie nemajú.

Celú udalosť budeme samozrejme sledovať aj my a o všetkom vás včas informujeme. Sledujte náš web aj naďalej, kde sa budeme tejto udalosti venovať.

Na čo sa najviac tešíte vy? Dajte nám vedieť do komentára!

Prečítajte si tiež  Apple plánuje lámať rekordy. Čip Apple Silicon M3 Pro schová konkurenciu do vrecka
Môže ťa zaujímať
- Reklama -