Každý máme iné preferencie. Niekto si potrpí napríklad len na tom, aký má v aute motor, iný zase rieši spotrebu či výbavu. Nájdu sa ľudia, ktorí si radšej priplatia za kožený interiér, no a potom ľudia, ktorý majú radi hudbu a najlepšie si ju užijú práve v aute. Príkladom toho je aj nové Polo, VW, ktorý je naozaj vydarený či už dizajnovo alebo technicky. Prichádza v novej edícií „Beats“. Čo od neho môžeme očakávať?

Beats v novom Pole

Ide o špeciálnu limitovanú edíciu, ktorá prichádza spolu s celkom novým Polom do predaja. Vo svete VW nejde o nič nové, už v minulosti sme mali možnosť vidieť Beats na štítkoch reproduktorov a rovnako tak aj na palubnej doske ešte menšieho modelu „Up!“. Je zaujímavé, že automobilky chcú osloviť zákazníkov práve na audio systém, nakoľko to nebýva vždy to najdôležitejšie, čo zákazníci od vozidla vyžadujú. Na druhej strane si ale treba uvedomiť, že cieľová skupina pre nové Polo je pomerne mladá a tak sa to dá chápať. Každý mladý v dnešnej dobe počúva hudbu a pokiaľ je kvalitná, určite ju môže len a len oceniť.

- Reklama -

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt polo beats speakers

Nové Polo v edícií Beats neponúka len štítky na reproduktoroch. Všetko je tu dokonalo premyslené a zvukový zážitok je parádny. Radi by sme ho prirovnali ku konkurencií z prémiových značiek. Počuli sme už kadečo, sám jazdím vo vozidle prémiovej triedy, ktoré ponúka zvukovú aparatúru Harman/Kardon so 16 reproduktormi a 600W. Je to naozaj gurmánsky zážitok ale pokiaľ to porovnám s novým Polom, nie je na tom koncernový Volkswagen vôbec o toľko horšie. Myslím si, že či už v automobilke alebo priamo v Beats dokázali poskladať to najlepšie z najlepšieho a výsledok je v takomto malom aute vynikajúci.

Výborne zvládnuté sú aj dnes populárne basy. Ten kto má rád elektronickú hudbu či napríklad rap bude nové Polo milovať. 6 reproduktorov je výborne umiestnených a dokážu poskytnúť každému jednému pasažierovi vo vozidle dokonalý akustický zážitok (a to keď som počul, že reproduktorov je „len“ 7, myslel som si, že ide o zlý vtip, no pravda je taká, že to novému Polu absolútne stačí). Potom, ako sa do hudby naplno oprie subwoofer s hlbokými basami, človek pocíti veľmi príjemné „vibrovanie v bruchu“. Zosilňovač je potom taktiež veľmi výkonný, ponúka až 300W, čo je na takúto triedu vozidla nadštandard. Všetko potom môžeš ovládať pomocou systému Composition Colour. Ten pri naštartovaní zobrazí Logo Beats.

To sa ale nenachádza len na reproduktoroch či displeji infortaimentu. Nájdeme ho napríklad vygravírované aj priamo na sedačkách. Pridajme k tomu mobilnú kompatibilitu pomocou Apple Car Play a zistíme, že sa nám Apple (Beats) postaralo o fantastickú zábavu aj v pomerne bežnom Európskom aute. V súčasnosti je bežné, že Beats vyrába audiosystémy pre vozidlá, avšak tento jav je častý skôr v Amerike. U nás je to stále veľká novinka, ale my ju chválime!

Beats - svetapple.sk
Nové Polo nie len vyzerá ale aj hrá super. Nemyslíme hudbu vychádzajúci z výfukov vo verzií GTI. Hovoríme o fantastickej aparatúre Beats v interiéri – svetapple.sk
Odkaz na prémiový audiosystém nájdeme aj v interiéri priamo na sedadlách - svetapple.sk
Odkaz na prémiový audiosystém nájdeme aj v interiéri priamo na sedadlách – svetapple.sk
Do podareného interiéru si skrátka chceš okamžite sadnúť - svetapple.sk
Do podareného interiéru si skrátka chceš okamžite sadnúť – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.