Spoločnosť Apple vlastní spoločnosť Beats už od roku 2014, čo je obrovská výhoda pre všetkých používateľov. Vo výrobkoch oboch firiem sa totiž používajú tie isté technológie a navyše sú perfektne kompatibilné so všetkými Apple zariadeniami. Platí to aj o špičkových náhlavných slúchadlách Beats Studio 3, ktoré môžete teraz získať v zľave. Zaplatíte za ne menej, ako za najnovšie AirPods Pro 2. generácie.

Bezdrôtové slúchadlá Beats Studio 3 sú vyrobené zo špičkových materiálov a ponúkajú čip Apple W1, ktorý vám zabezpečí špičkovú konektivitu s iPhonom, iPadom či Macom. Zariadenie má tiež aktívne potláčanie okolitých zvukov (Pure ANC) a na jedno nabitie zvládne fungovať až 40 hodín. Ak však budete mať zapnuté potláčanie okolitých zvukov, výdrž sa skráti na 22 hodín. Aj tak je to ale slušný výsledok. Koľko však takáto sranda stojí?

Zatiaľ čo spoločnosť Apple / Beats predáva Beats Studio 3 za 299 € či dokonca 349 €, vy ich teraz môžete získať podstatne lacnejšie. Bezdrôtové slúchadlá sa totiž dajú kúpiť v zľave už za 244,60 €, pričom ako zákazník získate obľúbenú čiernu farbu. Beats Studio 3 kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku tu.

Ak si túto cenu porovnáme s najnovšími AirPods Pro 2. generácie od Apple, rýchlo zistíme, že Beats Studio 3 sú v skutočnosti lacnejšie. Novinka od technologického giganta z Cupertina totiž začína na rovnakých 299 € a po zľave ju získate najlacnejšie od 263 €. Je teda iba na vás, či preferujete stopercentný hudobný zážitok, alebo komfort a kompaktnosť, akú vám prinášajú AirPods Pro 2. generácie.

Zdroj: Unsplash / Joseph Gonzalez

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Pripravte sa na zdražovanie. Apple v roku 2022 zvýši priemernú cenu svojich produktov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here