Apple HomePod a recenzia v češtine!

0

Apple predstavilo počas minuloročnej konferencie WWDC18 HomePod, čo je vlastne inteligentný reproduktor, ktorý nesmie v budúcnosti chýbať v žiadnej jeden inteligentnej domácnosti. Nateraz je ale výsadou len pre niekoľko vybraných trhov kde sa dodáva. Slovenská a ani Česká republika samozrejme nie je medzi nimi. Petr Mára však už HomePod má (dokonca až dva). Pozri si jeho perfektnú recenziu.

Petr Mára a HomePod

Hoci v súčasnosti nie je možné na Slovensku a ani v Česku HomePod zakúpiť, sú tu ľudia, ktorí už toto zariadenia majú. Je ich veľmi málo a poväčšine pochádzajú tieto zariadenia z Veľkej Británie, kde je toto zariadenie normálne dostupné. Od verzie, ktorá sa bude predávať v Európe sa bude líšť v zásade iba v jednej veci. Adaptér na nabíjanie. Ináč to je ten istý produkt.

Nevieme, kedy sa táto technologická hračka dostane aj na náš trh avšak už dnes si môžeš pozrieť jej recenziu od Petra Máru. Ako sám tvrdí, používanie HomePodu vlastne nie je u nás nijako obmedzené. Jediná nevýhoda je v tomto prípade tá, že nepozná domáce hitparády, teda nevie ich prehrať. Na naše počudovanie a tiež asi aj na počudovanie Petra je tento produkt pomerne maličký. Keď sme ho videli na štúdiových fotkách, prišiel nám podstatne väčší avšak v porovnaní s iPhonom X je približne rovnako vysoký.

Ak si myslíš, že ide len o ďalšie nezaujímavé zariadenie, garantujeme ti, že si na omyle. HomePod je paráda a má technológie, ktoré sú také „Applovské“. Sami ti ale o tom hovoriť nebudeme. Pozri si radšej krátke video, ktoré stručne, jednoducho a hlavne výstižne prezradí všetko, čo by si mal o tomto reproduktore vedieť. Poďme na to!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk