Apple už pôsobí aj na ďalšej sociálnej sieti, ktorou je populárny Instagram. Ako sa ukazuje, práve tu firma dokáže urobiť skvelú reklamu vďaka fantastickým kampaniam „ShotoniPhone“. Fotky sú súčasťou Apple, súčasťou každého iPhonu, ktorý má vždy to najlepšie z najlepších. Pomocou iPhonu dokážeš dnes robiť zábery ako s drahším fotoaparátom a režim ako portrét a podobne sú pre to ideálne. Okrem Instagramu teda Apple využilo aj nový hashtag, vďaka ktorému vyberá fotky!

Apple na Instagrame

Apple sa prezentuje na rôznych sociálnych sieťach rôznym spôsobom. Jednou z nich je po novom aj Instagram, ktorý je veľmi populárny medzi používateľmi, ktorá fotia nádherné fotky. Instagram je veľmi populárny, navyše po zavedení takzvaných „My Day“ videí, ktoré boli okopírované z konkurenčnej sociálnej siete Snapchat ho ľudia používajú ešte viac ako kedykoľvek pred tým. Je to neskutočne obrovský priestor, na ktorom sa môžu ľudia prezentovať a presne preto je tu aj najhodnotnejšia spoločnosť na svete, ktoré chce týmto spôsobom propagovať šošovky fotoaparátu na nových iPhonoch.

- Reklama -

Pokiaľ budeš označovať Apple na fotkách pod hashtagom #ShotoniPhone a budeš mať veľké šťastie, môžeš sa dostať priamo na Instagram výrobcu smartfónov, ktorý behom chvíle začalo sledovať už vyše 300 000 používateľov a počet každou sekundou raketovo narastá. Okrem iného sa ale môžeš stať súčasťou aj naše „Zachytené“ komunity. Ešte pred tým, ako Apple vôbec založilo kampaň „Shot on iPhone“ sme vytvorili projekt „Zachytené na iPhone“ vďaka ktorému môžeme zdielať tie najlepšie fotky a zábery. Stačí ak fotku označíš hashtagom #zachytenenaiphone alebo nás označíš priamo a možno ťa vyberieme.

​ ?? Autor • @janvalecka © Model • ? Úprava • ? ——————————————————— Gratulujeme ? ——————————————————— Ak chceš aby aj tvoja fotka bola repostnutá, pozri si popis (BIO) na našom profile @zachytene_na_iphone ——————————————————— ? Web: www.zachytene.svetapple.sk ? ➡ Follow @zachytene_na_iphone ™ ⬅️ ——————————————————— #️⃣TAGS#️⃣ @svetapplesk #slovakia #svetapple #repostzachytene #apple #love #iphone #photography #iphonegraphy #followme #capturedoniPhone #likeforlike #shotoniPhone #photographer #iphonephotographer #iphonephoto #iphonephotography #iphoneonly #photooftheday #photographer #photoshoot #photos #photoart #photographers #photographie #iphotoaday #iphoneshoots #photo #art #photographer #like #follow

Príspevok, ktorý zdieľa Zachytené na iPhone (@zachytene_na_iphone),

#ShotoniPhone by… – 1. Maurice H. @bloomandplume “If people like photos of flowers and people like photos of me, why not just put the two together?” – 2. RJ P. @rockadeezy “The landing is the hard part. If I really want to be horizontal I land on all fours. Like a cat. But if the ground’s too hot, or it’s hard terrain I’ll land on my feet.” – 3. Jeryl T. @j9ryl “Just because I’m colorblind doesn’t make photography a guessing game. There’s always a direction I want to go. A mood I want to create.” – 4. Britainy W. @lanadeathray “Owls are kinda like the ninjas of the bird world. Like, that mouse never saw it coming.” – 5. Koci H. @koci “I can walk outside, tap a piece of glass, and suddenly I’ve captured something. With another tap, I can share it with the entire world. If that’s not magic, I don’t know what is.”

Príspevok, ktorý zdieľa apple (@apple),

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.