Rovnako ako pri iOS 14.5/iPadOS 14.5 a watchOS 7.4 prichádza aj macOS Big Sur 11.3 v šiestej beta verzii pre vývojárov. Získate ho prostredníctvom Apple Developer Center, no pokiaľ nie ste vývojárom, odporúčame vám ešte niekoľko týždňov počkať. Inštalácia takejto beta verzie je z nášho pohľadu komplikovaná a zbytočná. Na konci dňa nič zásadné nezískate…

Aktualizácia prichádza týždeň po poslednom vylepšení macOS Big Sur 11.3 beta 5 a zameriava sa na zlepšenie stability, opravu chýb a predĺženie výdrže batérie na jedno nabitie pri vybraných MacBookoch.

- Reklama -

Presnejšie informácie budeme mať až počas najbližších dní, keď si vývojári vyskúšajú aktualizáciu. Je možné, že sa dočkáme aj nejakej novej funkcie, no nechceme predbiehať. Predsa len je to Apple, ktorého kroky bývajú dosť nepredvídateľné.

Ak sa radíte do vývojárskeho programu, alebo macOS 11.3 testujete iným spôsobom, napíšte nám do komentára, ako vám aktualizácia funguje a či ste s ňou spokojní. Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -