Spoločnosť Apple sa dnes podelila o rebríčky najčastejšie sťahovaných bezplatných a platených aplikácií a hier v roku 2021, ktoré si ľudia inštalovali z internetového obchodu App Store do svojich iOS a iPadOS zariadení.

Na prvom mieste v rebríčku najčastejšie sťahovaných bezplatných aplikácií pre iPhone sa umiestnila aplikácia TikTok, za ktorou nasledovali YouTube, Instagram, Snapchat a Facebook.

Medzi najlepšie platené aplikácie pre iPhone patrili Procreate Pocket, HotSchedules, The Wonder Weeks a TouchRetouch.

Medzi obľúbené bezplatné aplikácie pre iPad patrili Netflix, Disney+ a Zoom, zatiaľ čo GoodNotes 5, Notability, Duet Display a Procreate boli obľúbenými apkami, za ktoré sa používatelia nebáli minút svoje peniaze.

Prečítajte si tiež  Apple tajne skupuje reklamy na niektoré apky v App Store aby ľudia využili jeho platobnú bránu s 30 % províziou

Medzi najobľúbenejšie hry pre iPhone a iPad patrili Among Us!, Roblox, Project Makeover, Minecraft a Heads Up. Spoločnosť Apple tento rok vyzdvihla aj najlepšie hry zo svojej platformy Apple Arcade, medzi ktoré patrili The Oregon Trail, NBA 2K21 a Sneaky Sasquatch. Viac sa už dozviete v zoznamoch nižšie.

Najsťahovanejšie bezplatné aplikácie pre iPhone 

Najsťahovanejšie platené aplikácie pre iPhone 

Najsťahovanejšie bezplatné hry pre iPhone 

Najsťahovanejšie platené hry pre iPhone 

Instagram BannerNajsťahovanejšie bezplatné aplikácie pre iPad 

Najsťahovanejšie platené aplikácie pre iPad 

Najsťahovanejšie bezplatné hry pre iPad 

Najsťahovanejšie platené hry pre iPad 

Najsťahovanejšie hry v rámci platformy Apple Arcade  

Môže ťa zaujímať
- Reklama -