Otvorenie akejkoľvek maloobchodnej pobočky od spoločnosti Apple je takmer vždy veľká udalosť. Pokiaľ ste niekedy tento obchod navštívili, určite viete, že funguje úplne ináč ako tradiční slovenskí predajcovia. Apple si dáva špeciálne záležať na dizajne ale takisto aj na mieste, kde sa jeho prevádzka nachádza.

Tá posledná bola otvorená v čínskom meste Wuhan – v provincii Hubei. Podľa viacerých názorov sa práve z tohto miesta rozšírila nákaza ochorenia COVID-19, ktorá ovplyvnila celý svet a jej dôsledky pociťujeme do dnešných dní.

Nový čínsky obchod umožňuje zákazníkom prehliadnuť si všetky nové produkty v nádherných dizajnových priestoroch, ktoré sú z veľkej časti vyzdobené drevom. Okrem iného si tu ľudia môžu poprvýkrát vyzdvihnúť aj svoje produkty, ktoré boli objednané online.

„Veľmi sa tešíme, že môžeme otvoriť náš prvý Apple Store v provincii Hubei. Táto maloobchodná predajňa po prvýkrát prináša do Číny nové dizajnové prvky a ponúka zákazníkom viac možností, ako sa dozvedieť viac o produktoch Apple alebo si vyzdvihnúť online objednávku priamo v predajni,“ povedala viceprezidentka spoločnosti Apple Deirdre O’Brienová.

K dispozícii bude tiež sedenie pre udalosti Today at Apple, vďaka ktorým môžu zákazníci objavovať to najlepšie, čo dokážu produkty od spoločnosti Apple a takisto služby, ktoré táto firma prevádzkuje.

Apple dopĺňa, že v Apple Store použilo žulové podlahy a drevené steny, aby tým zvýraznilo halu obchodu v priestoroch nákupného centra. Podobný princíp sa uplatňuje aj v iných maloobchodných pobočkách tejto spoločnosti. Celú prevádzku si môžete pozrieť aj na videu od známeho čínskeho youtubera.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Prečítajte si tiež  Mladí milujú iPhone. Prieskum ukázal, že si bez neho nevedia predstaviť život
Môže ťa zaujímať
- Reklama -