Spoločnosť Apple vytvorila Apple Pay primárne preto, aby pomocou tejto služby navždy zmenila platenie pomocou našich smartfónov. Niečo podobné totiž už v minulosti existovalo, no nikdy to nebolo tak rozšírené ako dnes, no a najmä tomu chýbala značka „Apple“. Spoločnosť z Cupertina sa snaží na platby upozorniť, preto ponúka nálepky!

Nálepky

Trend platenia pomocou našich iPhonov sa pomaly ale isto rozširuje a aj napriek tomu, že Apple Pay doposiaľ nedorazil do našich končín ba ani len za hranice Európy, v Amerike sa pomocou tejto služby dá platiť už niekoľko mesiacov. Behom prvých týždňov si zákazníci službu veľmi obľúbili a neustále pribúdajú spokojní zákazníci. Každopádne, na to aby niekto mohol zaplatiť pomocou svojho iPhonu v obchode, potrebuje vedieť, či sa to vôbec dá. Pred tým než sa však opýta takúto otázku sa pozrie na dvere a zistí odpoveď.

Apple sa totiž rozhodlo, že obchodníkom poskytne nálepky cez stránke applepaysupplies.com, na ktorej sa dajú objednať a vďaka tomu priláka viac potenciálnych zákazníkov k platbám pomocou iPhonu. Pokiaľ ste si však mysleli, že si budete lepiť vaše samolepky na váš nábytok poprípade auto, pravdepodobne vás sklameme. Apple túto možnosť ponúka len v USA, kde je aj samotná služba dostupná.

Nálepky sú dostupné v dvoch veľkostiach a súčasťou balenia je aj špeciálny Kit, ktorý dopomôže ich lepšiemu a presnejšiemu nalepeniu. Objednať je možné až 5 samolepiek. Pokiaľ by ste však žili v USA a mali by ste väčší obchod, kde by jednoducho 5 samolepiek nestačilo, po priamom kontakte s Apple ich môžte objednať ešte viac.

Prečítajte si tiež  Apple Pay je extrémne bezpečná služba. Apple vám ukáže prečo
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.