Jedna z najväčších technologických spoločností na svete začala len minulý rok so svojou streamovaciou platformou, Apple TV+. Napriek tomu, že má svoje nedostatky, obsahuje veľmi veľa kvalitných filmov a seriálov, ktoré stoja za to. Pokiaľ ste službu nemali aktivovanú, oddnes si môžete väčšinu z nich pozrieť zadarmo!

Apple ponúka svoje seriály úplne zadarmo kvôli koronavírusu!

Dnešný krok z Cupertina veľmi kvitujeme. Počas súčasnej zložitej situácie sme sa všetci dočkali mimoriadneho benefitu. Nejedná sa pri tom len o tých, ktorí vlastnia nejaké Apple produkty. Pokiaľ máte napríklad aj Windows, pomerne bohatú ponuku niektorých filmov a seriálov z Apple TV+ môžete pozerať úplne zadarmo! Tento krok prichádza v čase, kedy svet bojuje proti nákaze COVID-19. Hlavná myšlienka je zaujať používateľa a určitým spôsobom dosiahnuť, aby ostal doma.

Zaujímavé je, že Apple túto novinku vôbec nekomunikovalo so svetom. Dá sa povedať, že sem pribudla relatívne potichu, až pokiaľ si ju nevšimli média. Apple TV+ môžete takýmto spôsobom používať na všetkých zariadeniach či už od Apple alebo mimo neho. Samozrejme, že zoznam zahŕňa aj inteligentné televízory.

Bez registrácie

No a čo je na tom celom zaujímavé? Očakávali by sme tu možno aspoň nejakú registráciu alebo prihlásenie cez Apple ID. Jablková spoločnosť si však nič nepýta. Jednoducho otvoríte aplikáciu TV a môžete sledovať akýkoľvek obsah zo zoznamu nižšie.

Ešte predtým, než sme videli, aké filmy a seriály sa sem dostali, očakávali sme, že tu nebudú tie hlavné ako „For All Mankind“ či „The Morning Show“. Na naše prekvapenie tu však sú prítomné a spolu s nimi aj ďalšie ako „Servant“ či obľúbený „Dickinson“. Pokiaľ ste si chceli pozrieť Jasona Mamou v seriály „SEE“, sklameme vás, nakoľko tento veľkolepý seriál v zozname nenájdete. Tak či onak to hodnotíme ako bohatú ponuku a skvelý krok zo strany Apple. Ďakujeme!

Zoznam filmov a seriálov, ktoré Apple TV+ ponúka dočasne zadarmo:

  •  Little America
  • Servant
  • For All Mankind
  • Dickinson
  • Snoopy in Space
  • Helpsters
  • Ghostwriter
  • The Elephant Queen
Na Apple TV+ sú dostupné nové diely k seriálom "SEE", "The Morning Show" či "For All Mankind".
Apple ponúka svoje seriály úplne zadarmo kvôli koronavírusu!
Prečítajte si tiež  Hyundai a Kia zmenili názor. S Applom vraj nediskutujú
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.