Jedna z najväčších technologických spoločností na svete začala len minulý rok so svojou streamovaciou platformou, Apple TV+. Napriek tomu, že má svoje nedostatky, obsahuje veľmi veľa kvalitných filmov a seriálov, ktoré stoja za to. Pokiaľ ste službu nemali aktivovanú, oddnes si môžete väčšinu z nich pozrieť zadarmo!

Apple ponúka svoje seriály úplne zadarmo kvôli koronavírusu!

Dnešný krok z Cupertina veľmi kvitujeme. Počas súčasnej zložitej situácie sme sa všetci dočkali mimoriadneho benefitu. Nejedná sa pri tom len o tých, ktorí vlastnia nejaké Apple produkty. Pokiaľ máte napríklad aj Windows, pomerne bohatú ponuku niektorých filmov a seriálov z Apple TV+ môžete pozerať úplne zadarmo! Tento krok prichádza v čase, kedy svet bojuje proti nákaze COVID-19. Hlavná myšlienka je zaujať používateľa a určitým spôsobom dosiahnuť, aby ostal doma.

- Reklama -

Zaujímavé je, že Apple túto novinku vôbec nekomunikovalo so svetom. Dá sa povedať, že sem pribudla relatívne potichu, až pokiaľ si ju nevšimli média. Apple TV+ môžete takýmto spôsobom používať na všetkých zariadeniach či už od Apple alebo mimo neho. Samozrejme, že zoznam zahŕňa aj inteligentné televízory.

Bez registrácie

No a čo je na tom celom zaujímavé? Očakávali by sme tu možno aspoň nejakú registráciu alebo prihlásenie cez Apple ID. Jablková spoločnosť si však nič nepýta. Jednoducho otvoríte aplikáciu TV a môžete sledovať akýkoľvek obsah zo zoznamu nižšie.

Ešte predtým, než sme videli, aké filmy a seriály sa sem dostali, očakávali sme, že tu nebudú tie hlavné ako „For All Mankind“ či „The Morning Show“. Na naše prekvapenie tu však sú prítomné a spolu s nimi aj ďalšie ako „Servant“ či obľúbený „Dickinson“. Pokiaľ ste si chceli pozrieť Jasona Mamou v seriály „SEE“, sklameme vás, nakoľko tento veľkolepý seriál v zozname nenájdete. Tak či onak to hodnotíme ako bohatú ponuku a skvelý krok zo strany Apple. Ďakujeme!

Zoznam filmov a seriálov, ktoré Apple TV+ ponúka dočasne zadarmo:

  •  Little America
  • Servant
  • For All Mankind
  • Dickinson
  • Snoopy in Space
  • Helpsters
  • Ghostwriter
  • The Elephant Queen
Na Apple TV+ sú dostupné nové diely k seriálom "SEE", "The Morning Show" či "For All Mankind".
Apple ponúka svoje seriály úplne zadarmo kvôli koronavírusu!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.