Streamovacia služba Apple TV+ prichádza pre všetkých (nielen pre používateľov jablkových zariadení). Občas dostávame do našej redakcie otázky, v ktorých naši čitatelia hľadajú odpovede na to, ako by mohla fungovať aj s Windowsom. Existuje odpoveď a celé je to vlastne jednoduché. Prečítajte si viac.

Ako sledovať Apple TV+ na počítači s Windowsom?

Nepredpokladáme, že mnohé seriály a tak isto aj filmy, ktoré sú mimoriadne kvalitné, oslovia len používateľskú základňu spoločnosti Apple. Právo pozrieť si ich, má v podstate každý a tituly ako „The Morning Show“, „SEE“, alebo „For All Mankind“ odporúčame aj my v redakcii. Ako ale na to pokiaľ máte počítač s operačným systémom Windows?

V prvom rade si stiahnite aplikáciu iTunes na tomto odkaze. Následne si ju do svojho počítača nainštalujte a otvorte ju. Prihláste sa sem pomocou vlastného Apple ID (ak ho nemáte, tak si ho vytvorte).

Po tomto kroku už máte plný prístup k filmom a seriálom zo služby „TV“. Na to, aby ste mohli sledovať aj Apple TV+, musíte pri vytváraní Apple ID pridať kreditnú kartu, nakoľko je služba spoplatnená sumou 4,99€/ mesačne. Keď všetko dokončíte a Apple TV+ máte aktivovanú, môžete ju začať používať.

Apple k tomuto účelu vytvorilo webovú stránku svojej služby tv.apple.com. Pomocou jednoduchého prihlásenia, tak cez akýkoľvek prehliadač (môže to byť aj Safari na Macu) môžete sledovať všetok obsah, ktorý sa tu nachádza. Celý proces je možno o niečo komplikovanejší ako napríklad pri Netflixe alebo HBO GO, no na druhej strane ho zvládnete ľavou zadnou, behom niekoľkých minúť. Tak čo, idete do toho?

Na Apple TV+ sú dostupné nové diely k seriálom "SEE", "The Morning Show" či "For All Mankind".
Ako sledovať Apple TV+ na počítači s Windowsom?
Prečítajte si tiež  Apple vydalo macOS Monterey 12.1. Toto sú novinky, ktoré aktualizácia prináša
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.