Pokiaľ radi sledujete Apple konferencie máme pre vás skvelú správu! Apple ponúkne oficiálny stream z WWDC 2014. Môžete tak sledovať novinky, ktoré spoločnosť predstavila priamo na ich stránke a nespoliehať sa na fotky z iných webových lokalít!

Stream

Apple bude tohtoročnú konferenciu WWDC streamovať live! Túto správu priniesol len pred pár hodinami na svojej stránke. Živý prenos si budeme môcť užiť na Macu, na ktorom bude musieť byť nainštalované minimálne Safari 4, pri iPhonoch a iPadoch nám postačí v dnešnej dobe už dosť zastaraný iOS 4.2. a pokiaľ budete chcieť sledovať konferenciu na počítači s operačným systémom Windows budete si musieť zaobstarať videoprehrávač QickTime 7 (môžete ho stiahnuť tu) . Bude sa dať sledovať tiež na Apple Tv pomocou WWDC kanálu. Prenos začína 2.6.2014 o 19:00 tunajšieho času.

Čo nás na konferencií čaká?

Na najnovšej konferencií bude podľa všetkého predstavený najnovší operačný systém iOS 8 spolu s OS X 10.10 (Dizajn by sa mal prispôsobiť tomu čo poznáme v iOS 7). Z hardvérovej časti nie je celkom známe čím Apple prekvapí, hovorí sa však o nových iMacoch s inovatívnymi procesormi typu Haswell Refresh. Ďalej sa šepká o nových Macbookoch Air s Retina displejom, novej generácií počítača Mac Mini a dokonca o Apple TV s podporou AppStore.

IMG_8446os-x-10-10-mockup

Čo nám už chce Apple predstaviť? Nechajme sa prekvapiť. Myslím si však, že pôjde o niečo veľké, kedže všetko čo Apple ponúkne na konferenciách má vždy obrovskú hodnotu.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.