Apple predĺžuje bezplatné Apple TV+ do júla 2021

Pokiaľ patríte medzi fanúšikov obsahu na Apple TV+, no vzhľadom na jeho obmedzené množstvo nie ste ochotní platiť 4,99€ mesačne, máme pre vás dobré správy. Spoločnosť Apple opäť predĺžuje skúšobnú verziu, ktorá bude platná až do júla 2021.

Pôvodne malo jednoročné predplatné skončiť ešte v novembri 2020. Apple si však zrejme uvedomilo, že zákazníci nebudú pokračovať ďalej a tak túto lehotu predĺžilo do februára 2021.

Ako sa ale blíži koniec, firma informuje o ďalšom nečakanom predĺžení. Zákazníci, ktoré mali prístup do Apple TV+ na 12 mesiacov tak dostanú minimálne 21 mesiacov. Popravde, toto sme od Apple vôbec nečakali…

Ak vás zaujíma, aký je dôvod tohto kroku, odpoveď je jednoduchá. Pravdepodobne sa tu mal zaplniť obsah oveľa skôr, avšak ten dnes chýba kvôli pretrvávajúcej pandémii COVID-19. Filmové štúdia netočia, alebo pracujú len v obmedzenom režime a tak sú všetky procesy pomalšie, ako sa v novembri 2019 (pri spustení) očakávalo.

Ďalšia vec je potom fakt, že Apple sa zrejme snaží u používateľov vyvolať určitý návyk, nakoľko predpokladá, že počas lockdownu a pandémie budú oveľa viac vyhľadávať tento druh obsahu. Napíšte nám do komentára, či predĺženie skúšobnej verzie oceňujete, alebo vás vôbec nezaujalo.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJiphonehacks
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.