Áno, Apple TV+ môžeme kritizovať a dookola hovoriť o tom, ako tu nie je dostatočné množstvo obsahu. To sme však už v minulosti robili. Namiesto toho sa teraz na službu pozrieme pozitívne. Firma si dáva záležať na kvalite svojho exkluzívneho portfólia filmov a seriálov. Dnes ich prezentovala prostredníctvom 3 nových videí.

Apple prezentuje službu Apple TV+ pomocou 3 krátkych spotov.

Jedna z najzaujímavejších veci na platforme Apple TV+ je, že sa tu nachádza výhradne originálny obsah spoločnosti Apple. Pokiaľ si chcete pozrieť nejaký známy film alebo seriál, musíte si ho klasicky zakúpiť alebo požičať cez aplikáciu Apple TV.

Všetko, čo však vychádza z produkcie cupertinského giganta je vrámci balíčka 4,99€ mesačne dostupné v neobmedzenom množstve. No a hoci mala služba na začiatku problémy s nedostatočným množstvom obsahu, ak si ju zaplatíte dnes a začnete postupne jednotlivé seriály sledovať, určite vás zamestnajú na niekoľko týždňov dopredu.

Na Apple TV+ sú dostupné nové diely k seriálom "SEE", "The Morning Show" či "For All Mankind".
Apple prezentuje službu Apple TV+ pomocou 3 krátkych spotov.

Firma teraz na YouTube zdieľala 3 nové reklamné spoty, ktoré sú síce krátke ale dokonalo prispôsobené na online platformy. Každé video má iba 30 sekúnd a vyobrazuje niektoré časti zo viacerých populárnych seriálov, ktoré môžete na Apple TV+ sledovať. Hovoríme napríklad o „SEE“, „The Morning Show“, „Servant“, „Home Before Dark“ alebo „Defending Jacob“. Apple neustále vydáva aj nové diela. Už zajtra sa služba dočká komediálneho seriálu „Trying“.

Dnes už môžeme hovoriť o tom, že Apple TV+ začína byť zaujímavé aj pre tých, ktorým na začiatku vadilo práve obmedzené množstvo filmov a seriálov. Uvidíme, kam bude smerovať vývoj, no my v službe vidíme obrovský potenciál…

https://youtu.be/fFlV_6fHobM
Prečítajte si tiež  Prečo som bez iPhonu stratený?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.