Apple nám už 20. apríla 2021 predstaví niekoľko nových produktov na evente, ktorý nazýva „Spring Loaded.“. Spolu s farebným stvárnením nahryznutého jablka bol na oficiálny web nahratý aj klasický easter egg, v podobe rozšírenej reality.

Technologický gigant využíva potenciál AR Kitu, ktorý je k dispozícii na všetkých moderných iPhonoch. Podobné prekvapenia nás čakali napríklad aj minulý rok pred predstavením Apple Watch a iPadu Air, iPhonu 12 a HomePodu mini, či Macov s procesorom M1.

- Reklama -

Pokiaľ teda otvoríte oficiálnu internetovú stránku eventu (kliknutím na tento odkaz), a kliknete na pozvánku cez iPhone, spustíte si príjemnú animáciu v 3D rozhraní alebo rovno v AR – rozšírenej realite. Upozorňujeme, že pokiaľ ste si tento článok otvorili cez Facebook, je nutné, aby ste oficiálny web navštívili z prehliadača Safari.

Easter Egg

V rámci animácie uvidíte niekoľko farbených čiar, ktoré sa postupne prepletajú a spájajú, čoho výsledkom je kreatívne spracované logo spoločnosti Apple. V rámci easter eggu sa nachádza taktiež možnosť pridať si udalosť do kalendára.

Pokiaľ práve nemáte poruke svoj iPhone, vôbec to nevadí. Animáciu si môžete pozrieť na fotkách v našej galérii alebo v krátkom tweete od Grega Joswiaka, ktorý sa nachádza na konci článku.

Napíšte nám do komentára, ako sa vám tento milý detail zapáčil. Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.