Technologický gigant si pre nás pripravil prvú tohtoročnú udalosť, na ktorej nám ukáže viaceré hardvérové novinky. Uskutoční sa ešte pred WWDC 2021 a zákazníci sa môžu tešiť napríklad na iPad Pro 2021, iPad mini 6. generácie, novú Apple TV či sledovacie prívesky AirTags.

Samozrejme, nie každý z vyššie venovaných výrobkov sa na 100% ukáže, no vzhľadom na udalosti z posledných dní je to veľmi pravdepodobné. Nechajme sa prekvapiť.

Celý event sa uskutoční 20. apríla 2021 o 19:00 hodine nášho času, prostredníctvom videoprezentácie, čo je známy formát predovšetkým z minulého roka. Apple v súčasnosti kvôli pandemickým opatreniam neplánuje akcie za účasti novinárov.

Zaujímavá pozvánka

Nakoľko táto udalosť mešká cca mesiac v porovnaní s pôvodným načasovaním, Apple tomu plne prispôsobilo aj pozvánku. Nachádza sa na nej farebne stvárnené nahryznuté jablko vo veselých jarných farbách a tak isto text „Spring Loaded.

Ako iste viete, samotné pozvánky nezvyknú prezrádzať príliš veľa detailov ohľadom pripravovaných produktov. Občas sa v nich ale nájdu určité súvislosti.

V tomto prípade môžu veselé farby naznačovať prítomnosť nového mini LED displeja v iPade Pro 2021, či jarnú kolekciu príslušenstva, ktorú sme si ukázali napríklad v tomto článku.

Napíšte nám do komentára, čo od tejto udalosti očakávate vy. Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory, o ktoré sa s nami podelíte.

Prečítajte si tiež  Apple vyhralo ďalší patentový spor, ktorý sa týkal kamerového systému v iPhone
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here