Povedzme si na rovinu, že slúchadlá AirPods Pro sú jedny z najlepších na trhu (vo svojej triede). Majú perfektnú kvalitu zvuku, dobre sedia v ušiach a v neposlednom rade ponúkajú aj aktívnu redukciu šumu. Ich vyššiu cenu „ospravedlňuje“ fakt, že ich predstavila a predáva práve spoločnosť Apple. Ak si budete chcieť vymeniť silikónové štuple, nebude to lacné.

Apple spustilo predaj „štupľov“ pre AirPods Pro.

Spolu s novým iPhonom SE 2. generácie sa začali potichu predávať aj silikónové špunty pre slúchadlá AirPods Pro. Tento komponent je odnímateľný a tak sa môže občas stať, že sa stratí alebo ho zákazník potrebuje z hygienických dôvodov vymeniť.

Žiaden problém, no nič nie je zadarmo. Netrúfneme si povedať aká môže byť výrobná hodnota štyroch takýchto štupľov, ktoré sa nachádzajú v balení. Určite však s nami budete súhlasiť keď povieme, že to nie je viac, než zopár centov.

airpods pro štuple

Ako už veľmi dobre poznáme Apple, za kvalitu sa platí a niekedy až trochu prehnane veľa. Za „štuplíky“ teda v nemeckom Apple Store necháte až 9€. Možno, že sme túto sumu trochu „nafukovali“ ale treba si uvedomiť, že za rovnaké peniaze sa už dajú na trhu kúpiť obyčajné káblové slúchadlá s priemerným zvukom.

Aby sme ale boli naozaj objektívni, sme radi, že Apple podobný produkt vo svojom obchode ponúka. Používateľ sa k nemu bude vedieť dostať naozaj rýchlo a pri produkte za 279€, ho nákup 9€ príslušenstva určite nezruinuje…

TIP: Takisto predpokladáme, že už dnes kúpite na čínskych webových portáloch náhrady za pár centov, ktoré sú podobné (ale nie rovnaké) ako originál. Ak sa vám teda zdá 9€ veľa, máte tu aj iné možnosti…

Apple spustilo predaj "štupľov" pre AirPods Pro. Stoja ako lacné káblové sluchátka.
Apple spustilo predaj „štupľov“ pre AirPods Pro
Prečítajte si tiež  Ľudia nechcú Android a kupujú si iPhone. Apple zaznamenáva úspešný trend
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.