Zdá sa, že spoločnosť Apple je odhodlaná dodržať svoje slovo a do svojej filmovo-seriálovej knižnice v budúcom roku pridá obrovské množstvo obsahu. Okrem už oznámených filmov a seriálov, ktoré sú v poradovníku streamovacej služby sa jablkovej spoločnosti podaril ďalší parádny úlovok. V pripravovanom projekte sa ukážu bok po boku Brad Pitt a George Clooney.

Prečítajte si tiež  iOS 15.2 zdokonaľuje makro režim na iPhone 13 Pro

Pripravovaný thriller, ktorý zatiaľ neobdržal názov sa ešte pred streamovaním dočká aj premiéry v kinách. O réžiu sa postará Jon Watts, ktorý je známy hlavne vďaka réžii nových filmov Spider-Man s Tomom Hollandom.

Podľa informácií sa Applu podaril husársky kúsok, keďže pri vyjednávaní s hercami firma porazila velikánov ako Universal, Warner Bros, Metro Goldwyn Mayer, Sony, Lionsgate a Annapurna. Na ocot ostali dokonca aj najväčší konkurenti na streamovacom poli Netflix a Amazon.

Apple TV+

Apple zatiaľ neponúkol žiadne zákulisné informácie, ktoré pojednávajú o deji pripravovaného filmu ani o jeho príchode na streamovaciu stanicu. Ak vás zaujímajú ďalšie témy spojené s jablkovou službou Apple TV+, prečítajte si naše články z tejto kategórie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -