Obsah v službe Apple TV+ nás nedávno trochu sklamal. Počas jedného týždňa sme sa vyslovene nudili. Apple bude potrebovať urýchlene pridať nové filmy či seriály. Nedávno sme písali o tom, že vo februári príde „Visible: Out On Television„. Dnes máme info o ďalšej sérii s názvom „Severance“.

Apple TV+ pripravuje seriál „Severance“

Ako to tak vyzerá, Apple pripravuje ďalší kvalitný obsah do svojej novej služby Apple TV+. V hlavnej úlohe si v tomto prípade zahrá Adam Scott a Patricia Arquette. Jednať sa má o úplne novú sériu, ktorá dostala názov „Severance“ (rozdelenie). O samotnom diele ešte veľa informácii nemáme avšak na internet už predsa len niečo stihlo uniknúť.

Dej by sa mal odohrávať na pracovisku v spoločnosti Lumen Industries. Seriál by mal viac rozoberať problematiku rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom. Herec Adam Scott si zahrá postavu „Marka“. Pôjde o osobu, ktorá ma za sebou temnú minulosť. Na druhej strane bude potom herečka Patricia Arquette, ktorá bude celej firme šéfovať. O produkciu sa v tomto prípade stará tím spoločnosti Endeavour Content.

Na Apple TV+ sú dostupné nové diely k seriálom "SEE", "The Morning Show" či "For All Mankind".
Spoločnosť Endeavour Content stojí napríklad za seriálom „SEE“ – svetapple.sk

Ak vám to nič nehovorí, musíme upozorniť, že rovnaká firma tvorila aj seriály ako „SEE“ a „Truth Be Told“. Nejde teda o žiadnych amatérov, keďže v oboch prípadoch ide o veľmi podarené a pútavé diela.

To, kedy sa „Severance“ dostane na obrazovky našich zariadení alebo televízorov zatiaľ nevieme. Jasné však je, že to bude musieť byť už čoskoro. V opačnom prípade reálne hrozí, že tu Apple zachviľu nebude mať čo ponúknuť pre stálych predplatiteľov. To by určite nebolo veľmi dobré. V dohľadnej dobe teda očakávame aspoň trailer. Tešíte sa?

Apple TV+ pripravuje seriál "Severance". Zahrá si tu Patricia Arquette.
Apple TV+ pripravuje seriál „Severance“. Zahrá si tu Patricia Arquette. – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Apple TV: Na Slovensku zabudni na Siri a to úplne, v našej verzii sa vôbec neobjaví.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.