Apple TV+ sa rozrastá naozaj pomaly. Zatiaľ sme sa však vo všetkých prípadoch dočkali veľmi kvalitných seriálov či filmov. Jablková spoločnosť chce v tomto trende pokračovať. Dnes vydala upútavku k novej dokumentárnej sérii Visible: Out On Television.

Upútavka: Visible: Out On Television – novinka na Apple TV+.

Pokiaľ máte radi dokumentárne série, máme pre vás dobrú správu. Apple jednu chystá a bude viac ako zaujímavá. Dnes vydala spoločnosť trailer, ktorý má len 40 sekúnd avšak ukazuje viac ako dosť. O tejto novinke sme písali už dávnejšie. Visible: Out On Television sa však až teraz stáva oficiálnym obsahom pre platformu Apple TV+.

- Reklama -

Pokiaľ sa tešíte, budete si musieť ešte chvíľu počkať. Séria sa dostane na obrazovky vašich zariadení až 14. februára 2020. Nachádzať sa v nej budú rozhovory s menami ako Ellen DeGeneres, Jesse Tyler Ferguson, Oprah Winfrey, Don Lemon, Rachel Maddow, Anderson Cooper a mnohými inými. Za samotnou sériou stojí dvojica Ryan White a Jessica Hargrave. Ako ste už asi pochopili, celá novinka sa bude pohybovať okolo popredných aktérov z hnutia LGBTQ.

Dokopy bude na platforme Apple TV+ dostupných 5 epizód. Každá jedna bude trvať približne 1 hodinu. Nové diely budú prichádzať v týždňových intervaloch tak ako je tomu pri ostatných sériach. Pokiaľ teda nebudete mať vo februári čo robiť, táto novinka vyzerá viac ako zaujímavo. My už len dúfame, že Apple čoskoro ohlási ďalší seriál alebo aspoň film, ktorý sa do služby dostane.

Tento týždeň nás samotná služba veľmi sklamala. Používatelia dostali len 74 minút nového obsahu. Pri iných platformách samozrejme niečo podobné nehrozí. Ak si za Apple TV+ niekto reálne platí, pravdepodobne už rozmýšľa o ukončení predplatného.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.