Cupertinský gigant si zakladá na špičkovom zabezpečení. Pri iPhone máte takmer 100% istotu, že sa vám doň nikto nedostane. Problémy by mala aj FBI. Teraz Apple vypustilo reklamu, ktorá vám odprezentuje celú problematiku.

Súkromie. To je iPhone

Zdieľanie osobných údajov je prijateľné iba do tej miery, keď to robíte vedome. Pokiaľ vaše dáta sledujú úplne cudzí ľudia, jedná sa o obrovský problém (aj keď si to možno neuvedomujete). Presne za týmto učelom vznikla nová reklama „Privacy. That’s iPhone – Over Sharing. Apple ju zdieľalo len pred pár hodinami na YouTube.

Mobilný operačný systém iOS je v každom smere navrhnutý tak, aby vás ochránil. Nech vykonáte akúkoľvek digitálnu stopu, vždy po vás zanechá len nevyhnutné množstvo informácií. Konkurenčné zariadenia s Andoridom nie sú až tak sofistikované (aj keď netvrdíme, že vás vôbec neochránia). Existuje tu omnoho väčšie riziko zneužitia osobných údajov.

Kúpou iPhonu si teda nevyberáte len výkonné a spoľahlivé zariadenie. Získavate maximálnu bezpečnosť, ktorá sa postará o vaše súkromie. Nikto vás tak nemôže sledovať alebo zneužívať alebo vám odcudziť dáta.

Pozrite si video nižše a do komentára napíšte, ako na vás reklama pôsobí. My oceňujeme jednoduchosť a jasné pomenovanie problému, na ktorý sa snaží poukázať. Všimnite si, že iPhone sa v nej nachádza sotva niekoľko sekúnd. Skvelá práca Apple.

https://www.youtube.com/watch?v=-l61NE0eqkw
Prečítajte si tiež  Recenzia: Evernote Scannable
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.