Spoločnosť Apple vydáva pravidelné aktualizácie každý jeden mesiac a nielen pre používateľov koncových zariadení, ale aj pre používateľov, ktorí vyvíjajú aplikácie a testujú svoj softvér. Dnes prišla celkom nová aktualizácia iOS 10.2.1, ktorý prináša zopár noviniek. Dočkáme sa sľubovaného Dark Mode, respektíve Theatre Mode?

iOS 10.2.1

Nová aktualizácia iOS 10 pre beta testerov prichádza len dnes a za noc sa podarili zistiť všetky novinky, ktoré priniesla. V prvom rade ťa trošku sklameme, že toľko sľubovaný Dark Mode, respektíve Theatre Mode, ktorý má byť súčasťou systému už pri aktualizácií iOS 10.3, neprišiel. Autor úniku, Sony Dickson ale zjavne nerátal s tým, že Apple môže vydať aj inú aktualizáciu pre beta testerov ako iOS 10.3 a to sa presne stalo. Tak tu teraz máme 10.2.1 a žiaden Theatre Mode.

- Reklama -

Nová aktualizácia opravila hlavne stabilitu a rýchlosť celého systému. Táto beta verzia by mala mať tiež o čosi lepšiu výdrž batérie a všetko, čo s tým súvisí. Okrem iného tu pribudlo zopár nových pozadí. Nič zásadné však neočakávaj. Tie zásadné veci prinesie až aktualizácia iOS 10.3, ktorá by mala prísť v blízkej budúcnosti. Tešíme sa na už vyššie spomínaný režim Theatre Mode, vďaka ktorému by nemal byť problém iPhone používať ani v tmavých priestoroch. Určite to ale nebude jediná zásadná novinka tejto aktualizácie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.