Po tom, čo spoločnosť Apple predstavila MagSafe nabíjačku, mnohí ľudia si tento nový systém dopĺňania energie na iPhone okamžite zamilovali. V priebehu necelých troch rokov sa MagSage nabíjačky rozšírili po celom svete a teraz máte jedinečnú šancu na jej nákup aj vy. Toto príslušenstvo totiž môžete kúpiť vo výhodnej zľave.

Celý princíp MagSafe nabíjačky spočíva v tom, že má k dispozícii sústavu 18 veľmi silných magnetov, ktoré váš iPhone dokážu udržať nie len na nabíjačke pri nočnom stolíku, ale napríklad aj v držiaku na telefón, ktorý sa nachádza v aute. S týmto systémom sa veľmi jednoducho manipuluje, takže si to rýchlo osvojíte.

Štandardná cena za MagSafe nabíjačku je v spoločnosti Apple stanovená na pomerne mastných 49 €. Po kliknutí na tento odkaz však príslušenstvo kúpite s výhodnou zľavou, len za 31,9 €. Vďaka tomu slušne ušetríte a dostanete produkt, ktorý vám vydrží niekoľko dlhých rokov.

MagSafe nabíja rýchlejšie, ako bezdrôtový systém Qi

MagSafe na iPhone
Zdroj: Unsplash / Studio Proper / Onur Binay (úprava redakcie)

Samotné zariadenie má na každom iPhone 12 mini alebo 13 mini maximálny nabíjací výkon na úrovni 12 W. Ak si však zaobstaráte akýkoľvek iný model s podporou MagSafe, dostanete sa až na 15 W.

Len pre porovnanie, klasické Qi nabíjanie na iPhone je zhruba o polovicu pomalšie. Podporuje 7,5 W.

Ak si plánujete kúpiť MagSafe nabíjačku, pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku vám odporúčame vlastniť aj originálny 20 W adaptér, ktorý kúpite po kliknutí na tento odkaz od cca 17 €. Využívať ho potom budete môcť aj v mnohých iných situáciách, napríklad vtedy, keď si budete potrebovať dobiť svoj iPhone rýchlejším spôsobom cez kábel.

Máte už skúsenosti so systémom MagSafe? Dajte nám o tom vedieť do komentára.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Bývalý CEO GM, "Apple nevie, do čoho ide"
Môže ťa zaujímať
- Reklama -